Вправа планка – відгуки, результати “до” і “після”, фото, відео

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Багато дівчат безумовно чули про вправі планка, відгуки і результати з фото «до» і «після» від якої вражають. Дана навантаження на все тіло дає можливість не застосовувати складних комплексних вправ, але при цьому добитися відмінного результату.

Варто розглянути найпростішу техніку виконання цієї вправи, а також ми розповімо про більш складному варіанті планки, яку зможуть виконати професійні спортсмени, які вже кілька місяців посилено займаються в тренажерному залі.

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відеоРезультат до і після в цілому буде залежати від того, наскільки правильно дівчина зможе виконати вправу, з цієї причини новачкам варто більш детально розібрати всі нюанси цієї техніки, щоб не допускати помилок!

Має вправа планка хороші відгуки і результати, розглянувши їх, можна побачити ефективність даного комплексу тренувань.

Жиросжигающая тренування на планках Вправа планкаВправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Фото «До» і «Після»

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Марія: «До» і «Після»

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Рита: «до» і «після»

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Анна: «До» і «Після»

Головним правилом будь-яких вправ є правильне харчування, тому в раціоні жінки повинні бути присутніми тільки корисні продукти, багаті клітковиною і білком, що ці речовини необхідні для того, щоб у дівчини були сили на тренування свого тіла. Якщо ж харчування залишиться калорійним, то навіть постійне виконання «планки» не допоможе жінці зробити фігуру більш стрункою.

Професійні тренери рекомендують своїм підопічним починати дану вправу з позиції лежачи, для початку дівчина просто лягає на живіт, а потім їй необхідно піднятися і спертися на ділянці ліктів. Лікті розташовують безпосередньо під плечима пані, тепер достатньо зробити упор на пальці ніг і передпліччя тіла, а весь тулуб витягується в рівну лінію і напружується.

Важливі моменти «планки» для стрункого тіла

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Насамперед необхідно миськів стоп уперти в підлогу, але для спортсменів-початківців краще всього розташувати ноги на невеликій відстані один від одного, це допоможе простіше тримати рівновагу в певній позі. Так як ноги будуть триматися в сильному напруженні, найкраще намагатися випрямити обидві ноги, справа в тому, що якщо розслабити ноги, то автоматично буде розслаблятися і область м’язів на животі, а значить, ніякого ефекту на область сідниць, животика і стегон вправа не надасть взагалі.

Варто пам’ятати і про м’язах в області живота, там важливо також напружувати м’язи, а стегна варто піднімати трохи вище, так як в процесі вони не рідко починають опускатися під напругою. Сідниці напружуються як можна сильніше, при цьому за даною областю доведеться більш ретельно стежити, щоб не розслаблювати м’язи до самого закінчення часу вправи.

Основним правилом є вірна позиція попереку, яка повинна бути повністю рівною, щоб не згинати і не прогинати спину у відділі попереку: уявіть, що ви стоїте біля стіни — це допоможе прийняти найбільш правильне положення.

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відеоТак як даний комплекс навантаження дозволяє зменшити об’єм талії і підтягнути область м’язів преса, варто звернути увагу на живіт, тому в «планці» дуже важливо втягувати цю зону тіла протягом всього часу перебування в цій позі!

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відеоСпочатку живіт просто трохи втягують, а потім намагаються наблизити його до ребер, але затримувати дихання в даному випадку суворо заборонено, затримка дихання може позначитися на самопочутті жінки під час виконання планки.

При правильному виконанні, покаже вправа планка, судячи за відгуками і результатами з фото «до» і «після», чудові результати, але важливо стежити за кожним м’язом свого тіла, а також за положенням рук в даній вправі.

Як довго виконується вправа «планка»?

Досвідчені тренери говорять про те, що для новачків досить тримати своє тіло в цьому положенні всього від 10-15 секунд, що на перших етапах цього часу буде цілком достатньо. Проте кожен день доведеться додавати хоча б по десять секунд часу, щоб м’язи звикали до додаткових навантажень.

Якщо ж дівчина часто займається фізичними навантаженнями, то планка може витримуватися від півтора до двох хвилин, а за одне заняття робиться не менше трьох підходів даного вправи, тільки в цьому випадку можна побачити помітний результат.

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відеоУ деяких випадках вправа «планка», якщо з відгуків тих, хто досяг і результатів, може викликати тремтіння в ногах, також на наступну добу відчувається слабкість і втому в області ніг — дана реакція цілком нормальна для організму людини при початкових навантаженнях.

«Планка» виконується не менше трьох разів за тиждень, ще краще присвячувати себе тренувань чотири рази в тиждень. Кілька діб доведеться відпочити, щоб м’язи могли відновитися після складних тренувань.

Яким чином можна виконати дану вправу?

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відеоЄ відразу кілька варіацій цієї вправи, варто розглянути наступне за складністю заняття, яке лише трохи відрізняється від класичної позиції планки.

Для цього необхідно прийняти вже знайому позу і напружити необхідні м’язи, а потім дівчина намагається утримати корпус прямо і піднімає одну ногу вгору. Дане положення тримається протягом декількох секунд, а потім потрібно поміняти ногу на іншу.

Утримати баланс в такій позі стає в рази складніше, але і навантаження на все тіло стає більш помітною і відчутною, що підвищує дію цієї вправи. Така вправа «планка», судячи за відгуками і результатами з фото «до» і «після», робити не так складно, якщо правильно підійти до його виконання.

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Планка з піднятою ногою: фото

  Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Планка може виконуватися не тільки з піднятою ногою, але ще і з піднятою рукою, але до цього виду позиції краще переходити тільки в тому випадку, якщо ви вже добре освоїли попередню позу. Цей варіант дозволяє використовувати дві позиції разом, або ж піднімати по черзі тільки руки, при цьому найкраще піднімати кожну руку якомога вище. Чим довше дівчина зможе витримати одну позицію, тим ефективніше буде діяти вправа на все тіло.

Вправа ПланкаВправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО РОБИТИ ПЛАНКУ КОЖЕН ДЕНЬ?Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

«Бічна планка» відрізняється своєю підвищеною складністю, зробити її можуть далеко не багато, зате якщо виконувати цю вправу щодня й правильно, то косі м’язи на області живота будуть максимально напружуватися, що допоможе зменшити обсяг талії, а також зробить фігуру більш стрункою і підтягнутою.

Для виконання даної позиції, необхідно прийняти вихідну позу, в якій безпосередньо виконується планка, далі дівчина піднімає плече, щоб воно було повністю перпендикулярно килимку на підлозі, верхня рука перекладається на область животика, якщо так незручно, то можна витягнути руку перед собою, це буде додатковим навантаженням. Нижня стопа торкається підлоги і є другою точкою опори, тепер необхідно утримати своє тіло в такому положенні як можна довше часу.

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Вправа «планка»

Відгуки жінок про результат

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Олена, 26 років

«Свій відгук хочу почати з того, що вправа «планка» краще всього підійде тим дівчатам, які вже займалися спортом або ходили на фітнес. Я сама кілька місяців займалася наполегливо фітнесом, а інструктор вирішувала збільшити навантаження і сказала підібрати додаткову гімнастику на ранкові години. В одному з комплексів я натрапила на вправу під назвою «планка», прочитавши відгуки, я була дійсно вражена результатами і фото «до» і «після», тому вирішила випробувати позицію на собі. Навіть з моєю підготовкою перші кілька днів я стояла в цій позі не більше 10-30 секунд, не уявляю як таке вправу виходить у непідготовлених дівчат. Через кілька днів я змогла підвищити час до однієї хвилини, але так як зараз я вже кілька місяців вранці використовують «планку», то можу стояти в такій позиції від десяти до п’ятнадцяти хвилин. Дуже хочу зазначити, що краще всього приступати до даного вправі хоча б з якоюсь фізичною підготовкою, так як виконати його неймовірно складно. Хоча моя подруга все ж таки зважилася на використання «планки» для поліпшення фігури, можу сказати що їй цю вправу дається дуже важко, але вона намагається, і це вже стало помітно на фігурі. Ну а я особисто задоволена результатом, так як фігурка стала ще більш витончена і підтягнута.»

Олена, 32 роки

«Даний метод допоміг мені боротися з надлишками ваги, хоча у мене ніколи не було сильного ожиріння, все таки від природи красивої та стрункої фігурки у мене ніколи не було. Коли я прийшла на фітнес, тренер відразу сказала, що необхідно доповнити комплекс вправ домашніми тренуваннями, прийшли до висновку, що почну освоювати «планку». Всього за один місяць моя фігура змінилася, вправа «планка » за відгуками інших моїх результатів показало ідеальні результати, навіть сьогодні я продовжую його використовувати, щоб зробити фігуру більш ідеальною.»

Вправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Результат вправи «планка»: фото

Карина, 20 років

«Я студентка і мої фінанси не так великі, щоб витратити їх на похід у фітнес-клуб, а мати красиву фігурку дуже хотілося, тому я вирішила звернутися за допомогою до інтернету, де і знайшла відмінна вправа для всього тіла під назвою «планка». Коли я тільки почала займатися, ця позиція виявилася для мене дуже складною, з цієї причини я кілька разів кидала такі тренування, але збиралася з силами і поверталася. Я рада що не здалася і вирішила виконувати вправу кожні два дні, моя фігура дійсно змінилася, талія стала тоншою, а сідниці і живіт підтягнулися.»

Регіна, 45 років

«Останні три роки я почала набирати вагу, при тому що завжди була стрункою, на допомогу прийшло вправа, про який я прочитала в інтернеті, відгуків було багато, і велика частина з них позитивні. Багато разів я починала і кидала виконувати позицію, так як для мене це було дуже складно, але я зібрався силами і вже зараз виконую тридцяти денну програму, а фігура стала ідеальною!»

Вправа для живота “Планка” . Ірина Пирогова, фітнес тренерВправа планка  відгуки, результати до і після, фото, відео

Вправа «планка» покаже відмінні результати, і ми впевнені, що скоро отримаємо і ваш відгук з фото «до» і»після”!