Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео

Існує такий диво-спосіб, який підтягне живіт за короткий термін? Вправа «вакуум» для живота, відгуки з фото «до» і «після» того свідчать, можна вважати одним з таких способів.

Безумовно, зона живота є тим місцем на тілі жінки, що приводиться в порядок набагато складніше, ніж всі інші ділянки. Існує величезна кількість нескладних і, що немало важливо, ефективних вправ, які допомагають накачати прес за короткий період часу. Одним з таких є «вакуум», про який піде мова на ti-boginya-detka.ru. Важливо відзначити, що дана вправа активно застосовується під час сушіння тіла для дівчат.

Вправа «вакуум» і все про нього

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відеоМінус багатьох методик накачування преса в тому, що без дотримання належної дієти жирова тканина не згорає без залишку, а просто-напросто перероджується і закриває вже з’явилися від тривалих занять м’язи, від чого живіт стає тільки більше, а талія ширше. Щоб цього уникнути, необхідно поєднувати грамотні навантаження та дотримання збалансованого харчування.

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео

Вправа для живота

Популярно вправа «вакуум» не тільки у звичайної фізкультури, але і в бодіфлекс, а також в йозі. Як і в інших подібних рухових технік, у даної вправи є власний алгоритм проведення. Найголовніше правило — вірне виконаного «вакууму» в тому, щоб якомога сильніше втягнути живіт, видихнувши весь кисень з легенів, залишившись в такому положенні від 20 до 30 секунд. При цьому необхідно пам’ятати, що в легенях не повинно бути абсолютно ніякого повітря.

Така вправа «вакуум» для живота (відгуки, фото до і після див. статтю) придумано спеціально для того, щоб зробити красивою і рельєфною пряму м’яз, яка допомагає живота бути не тільки естетично привабливим, але і міцним, здатним запобігти проблеми з внутрішніми органами.

Для того, щоб засвоїти вправу і всі тонкощі досконально, потрібно щодня працювати, не зупиняючись на вже досягнутому результаті. Біль у м’язах при цьому цілком допустимо усунути тимчасовим ослабленням навантаження, що супроводжується збільшенням кількості повторень.

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відеоЯк кажуть завсідники спортивних залів, виконують вправу «вакуум» регулярно і за всіма правилами, помітний ефект від старань проявляється вже через місяць, що цілком мало, якщо брати до уваги інші аналоги. До речі, така вправа не з чуток знайома тим фанатам спорту, які не задоволені тим, що дуже рельєфна мускулатура візуально збільшує прес. Особливо сильно це хвилює дівчат.

Самим простим і легким для виконання варіантом є той різновид, коли повністю втягнутий живіт, а ноги зігнуті в колінах і при цьому максимально притиснуті до живота. Руки повинні бути, що називається, «по швах». М’язи преса під час виконання вправи зовсім не мають рухатися, а якщо це з якихось причин неможливо здійснити, то зону живота краще зафіксувати на місці за допомогою еластичного бинта.

Існує й інша, більш складна техніка виконання, яка практикується вже серед досвідчених спортсменів. Для того, щоб приступити до вправи для живота «вакуум», потрібно встати прямо, розвести ноги на рівень плечей, вдихнувши, трохи зігнути верхню половину тулуба, потім зігнути ноги в колінах, поклавши руки на зовнішню поверхню стегна. Тут, як і в першому випадку, надзвичайно важливо дотримуватися відповідного ритму дихальної активності.

Погляд треба спрямовувати строго прямо, а не в підлогу, а підборіддя повинен бути щільно притиснутий до поверхні грудної клітки. Постава при успішному перебігу вправи обов’язково повинна бути ідеально рівною. При дотриманні всього перерахованого вище порядку може з’явитися таке відчуття, ніби нутрощі теж щільно притиснуті до спини.

Таку вправу можна виконувати в будь-якому положенні: сидячи, так і стоячи і навіть лежачи на спині. Крім того, відома техніка виконання зі стійкою на четвереньках.

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відеоЩоб ускладнити завдання і досягти відчутних результатів, при виконанні варто нахилятися під кутом в 45 градусів до того моменту, поки тіло не досягне точки паралелі з пуфом для занять.

Якщо говорити про результати виконаної роботи, то про них позитивно свідчать численні фото «до» «після» і відгуки про вправи для живота «вакуум».

Найбільш прийнятним часом доби для занять такими навантаженнями вважається ранній ранок або вечірні години, так як в цей час ефект від занять досягає максимального значення. Час виконання вправи для новачків починається з 15 хвилин, а збільшується максимально до півгодини.

Досвідчені спортсмени можуть займатися ще довше, все залежить від рівня підготовки.

Такий вид тренування цілком сумісний з іншими видами занять, наприклад, з кардіонавантаженнями, або з силовими вправами. Фото «до» і «після» показують, що при вірному підході цілком можливо змінити фігуру до невпізнання, надати м’язам силу, а також збільшити здатність до розтяжці.

Вправа «вакуум» цілком здатне оздоровити людину не тільки зовні, але і зсередини. «Віддячать» за це і органи шлунково-кишкового тракту, і нервова система, і судини, і тіло в цілому.

Протипоказання

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відеоЯк і будь-яка інша оздоровча методика, «вакуум» має кілька протипоказань, які заважають деяким людям займатися кожен день.

У список явних протипоказань входить:

  • виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки,
  • менструація,
  • вагітність і лактація,
  • наявність конкрементів в порожнині жовчного міхура.

Дуже акуратно виконувати цю вправу варто астматикам і людям з іншими порушеннями дихальної функції. Серцевим хворим теж варто бути як можна обережніше в заняттях.

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відеоДля максимальної зручності дана вправа «вакуум» рекомендується проробляти на спеціальному щільному латексному килимку, здатному зробити рухи більш чіткими і ефективними для фігури.

Така вправа відрізняється від стандартної прокачування преса тим, що діє не тільки на талію, але і на весь верхній м’язовий каркас, включаючи спинний мозок, від чого такі заняття різко знижують рівень інтенсивності болю в спині.

Вправи для живота і боківВправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео

Відгуки

Христина, 31 рік, р. Новгород

«Ось вже три роки, як я є мамою двох дітей, але вже після перших пологів п’ять років тому мій плоский животик трохи змінився, під облягаючою сукнею вже було помітно, після других пологів живіт став ще помітніше. В інтернеті частіше траплялися дієти і вправи, але одного разу я побачила цікавий метод «Вакуум», мене це зацікавило. Кожен день я намагалася виконувати цю вправу в точності, всього через два тижні животик почав поступово зменшуватися, сьогодні моя фігура знову підтягнута, як до пологів.»

Кароліна, 36 років, р. Москва

«Взагалі з фігурою ніколи проблем не було, але пару років тому довелося пити гормональні препарати, що призвело до швидкого набору ваги. Подруга порадила кожен день робити вправу «вакуум», хоча я не вірила в ефективність, але виконувала його регулярно. Через півтора місяці животик майже зник, відмінний результат!»

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео

Фото «До» і «Після»

Аліна, 26 років, р. Грозний

«Після того як я влаштувалася на нову роботу, мій вага почала стрімко збільшуватися, особливо це було помітно на зоні живота і талії, позначалися постійні перекуси і неправильне харчування. Так як я не дуже люблю займатися спортом, вирішила випробувати на собі нові дієти, але вага постійно повертався, тоді одна знайома показала мені вправа «вакуум». Робити його виявилося для мене зовсім не складно, тим більше що для заняття можна вибрати абсолютно будь-яку зручну позу. Пройшло всього півтора місяці, а мій животик вже значно зменшився в розмірі, мінус цілих 8 сантиметрів! Мій відгук про вправа «вакуум» для живота, безумовно, позитивний, рекомендую придивитися до цього простого, але ефективного методу.»

Олеся, 21 рік, Красноярськ

«Я не сильно переживала із-за невеликого животика, але дивлячись на струнких однокурсниць, теж хотілося показати себе стрункою і витонченою, тоді мені в голову прийшла думка випробувати це вправа на своїй фігурі. Місяць тренувань і 5 зайвих сантиметрів на талії як не бувало, тепер моя фігура ідеальна! Спасибі «вакууму»!»

Вправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео

Фото «до» і «після»

Вероніка, 48 років, Кемерово

«Відразу після клімаксу мій вага почала рости, особливо це позначалося на області живота. Незабаром це став помічати мій чоловік, тому хотілося позбутися від зайвої ваги як можна швидше. Одного разу я натрапила на статтю про вправі «вакуум», почитала відгуки, подивилася фото «до» і «після», і вирішила випробувати його на собі, результату довго чекати не довелося, живіт вже став значно менше, а я тренуюся всього пару місяців. Безумовно рекомендую випробувати вправа на своїй фігурі кожній дівчині.»

Для тих спортивних дівчат, які бажають зробити поставу гордої й величаву, вправа «вакуум» для живота вважається справжньою знахідкою, швидко привідного м’яза тіла в тонус.

Ефективні вправи для пресуВправа «вакуум» для живота: відгуки, фото до і після, відео