Подія величезних масштабів, до якого щороку роблять приготування всі магазини країни, це так звана “чорна п’ятниця”. За останні кілька років все популярнішим стає робити знижки, акції та розпродажі в певний день і по всьому світу. Але найчастіше дати проведення заходу дещо різняться в різних країнах. У Росії чорна п’ятниця в основному проводиться серед інтернет-магазинів, але в окремих випадках бувають і в інших, щоправда сума знижки вже поменше.

Якщо говорити більш докладно про проведення такої події в Росії, то можна знайти безліч різних підводних каменів і розібратися, що насправді пропонують деякі магазини в день чорної п’ятниці.

Деякі недоліки чорної п’ятниці

При покупці на закордонних магазинах, що пропонують шалені знижки в день чорної п’ятниці, громадяни російської федерації можуть зіткнутися з особливостями провезення товарів іноземного походження на територію країни.

Різноманітність акційних товарів зі знижками на різних сайтах настільки велике, але не всі пропозиції насправді вигідні. Деякі товари можуть бути з дуже завищеною первісною вартістю, тому краще порівнювати з іншими магазинами перед придбанням.

Під час проведення події, можуть виникати всілякі колотнечі серед бажаючих вирвати товар за акції. Зустріти агресивного покупця частіше можливо в Чорну п’ятницю, ніж у звичайний день. Але і магазини під час проведення заходу повинні краще слідкувати за порядком, щоб не допустити пошкодження товару або втрати репутації.

Часто в день акції, можуть виставити на продаж товару зі знижкою більше, ніж насправді є в наявності. Покупець не встигає придбати акційний товар, і тоді магазин може запропонувати придбати за звичайною ціною в інший день.

В основному в Росії пропонують різні знижки на різні групи товарів. Наприклад, велика техніка продається зі знижкою до 40%, а електроніка знижки до 15 %. Буває пропозицію повного повернення коштів на спеціальний бонусний рахунок, при умові придбання електроніки компанії Apple. Таку акцію проводять в Media Market. Акції можуть проходити не тільки в інтернет магазинах, але і в різних офіційних точках продажу брендового техніки.

Секрет величезних знижок в чорну п’ятницю

Що ж насправді дає продавцям робити такі знижки в день Чорної п’ятниці? Головна причина, це величезний оборот товару в малі терміни. Цей чинник істотно економить кошти, що витрачаються на зберігання або транспортування великої кількості товару за короткі терміни.