Кіберпонеділок являє собою день тотальних розпродажів і знижок, який настає відразу після Чорної П’ятниці. Як правило, онлайн-розпродаж ведеться в найбільших онлайн-магазинах.

Кіберпонеділок є вихідцем» з Америки. Проводиться він після дня Подяки, прямо перед Різдвом.

Кіберпонеділок – пов унікальна подія, що характеризується тим, що багато супермаркети пропонують глобальні знижки на різного роду техніку і електроніку. Акції можуть досягати 70 відсотків.

Кіберпонеділок організовується і в Росії. Він полюбився багатьом людям завдяки тому, що можна здійснювати вигідні онлайн-покупки в інтернет-магазині.

Кіберпонеділок – які магазини приймають участь?

Кіберпонеділок 2017 буде пропонувати величезні знижки аж до 90 відсотків! Глобальний розпродаж стартує з 30 січня 2017 року. В організацію розпродажів включені такі великі магазини, як Сотмаркет, Техносила, М. Відео та ін. Знижки і акції будуть дійсні протягом 24 годин. Встигніть відвідати інтернет-магазин, адже кількість покупців буде величезним!

Економний шопінг настільки любимо росіянами, що про киберпонедельнике знають практично все!

Пропустили день шалених знижок в минулому році? Не засмучуйтеся – все попереду!

У день знижок і розпродажів ви зможете придбати не тільки електроніку, але і товари для дому, одяг, взуття. При цьому знижка на них буде варіюватися в діапазоні від 40 до 80 відсотків. Знижки поширюються також на новинки.

Киберпонедельк є великою маркетинговою компанією, яка закликає народ здійснювати покупки з величезними знижками. Мільйони любителів шопінгу прагнуть зробити якомога більше придбань.

Все про киберпонедельке в Росії

Достовірно відомо, що кіберпонеділок в Росії проводиться не вперше, але це всього третій досвід проведення грандіозної події. Перший російський кіберпонеділок запропонував організувати інтернет-магазин під назвою Wikimart. У підсумку магазин отримав величезну кількість замовлень і колосальний прибуток. Дивно, але продажу в день Кіберпонеділка були у багато разів більше, ніж у дні передноворічної метушні.

Спекотні знижки і пропозиції надають такі магазини, як:

— Дитячий світ;

— Снігова королева;

— Lamoda;

— Юлмарт;

— QUELLE.

Пам’ятайте, що виважений, продуманий і раціональний підхід до шопінгу допоможе уникнути покупки непотрібних речей і предметів.