Біографія цієї чарівної дівчини і шоу-woman викликає справжній інтерес у тисяч шанувальників її творчості. Як звуть Ханну, який її зріст, вік, вага, звідки вона, чим займалася, скільки зробила пластичних операцій і чому прославилася – це лише мала частина питань, що цікавлять фанатів.

Ханна співачка – біографія

Майбутня зірка естради, актриса, талановита танцівниця народилася в 1991 році в Чебоксарах (Чувашія). Справжнє ім’я співачки – Ганна Іванова. Її біографія насичена, сповнена злітних моментів. Ханна професійно займалася танцями, дослужилася до КМС, брала участь, перемагала у багатьох змагань. Пластику, грацію, привабливу зовнішність ні разу оцінювали на численних конкурсах краси («Міс Волга», «Міс Чувашія», «Міс Росія 2010» (Іванова дійшла до фіналу).

У співачки Ханна подалася не одразу – вона підкорювала столицю, виступала в групі клубу «Алеко». Йшов 2013 рік, після тривалої підготовки дівчина випустила перший трек, який став знаменитим – «Я твоя». Тоді ж вийшов кліп майбутньої знаменитості, який підкорив багатьох росіян. Чоловік Ханни є директором Black Star, засновником якого був Тіматі. Павло Кур’янов істотно сприяє просуванню своєї зіркової дружини, розумно критикує її, вчить «володіти» сценою. На стосунках пари співпраця не позначається, Ханна – співачка продовжує слухати чоловіка і «рости».

Пашу і Ханна – історія кохання

Довгий час співачка не приділяла особливу увагу особистому житті, не вважала весілля головною подією жіночої долі. Співачка Ханна з чоловіком познайомилася на турецькому конкурсі краси, 2 роки підтримувала теплі дружні стосунки. Потім директор Блек Стар вирішив завоювати серце дівчини. Пара почала зустрічатися і незабаром зіграла скромне весілля. Медовий місяць проходив не на пляжах Монте-Карло, як вважали фанати, а на Мальдівах. Численні професійні фото бездоганних молодят захопили багатьох шанувальників.

Пісні Ханни

Співачка заспівала з Єгором Кридом в 2014, це була її друга пісня на російській сцені. До цього моменту Ханна вже зробила пластику, змінилася до невпізнання, обличчя дівчини стало більше «медійним», ніж звичайна слов’янська непримітна зовнішність. Популярність пісень Ханни зростала, вона спробувала себе у ролі ведучої на телеканалі РУ.ТВ. Тоді ж «скарбничка» співачки поповнилася двома новими піснями – «Втратила голову», «Мама, я закохалася». 2016 рік поповнився новим хітом – трек «Омар Хайям» швидко став підкорювати слухачів популярних радіостанцій.

Ханна в инстаграме

Дівчина слід моді – часто знаходиться онлайн у відомих соціальних мережах. У неї є офіційний сайт, акаунти ВКонтакте і Инстаграме. Ганна дуже популярна, її сторінки швидко набрали безліч передплатників. Співачка Ганна в инстаграме регулярно постить нові та старі фото з відпочинку, концертів, інтерв’ю, демонструючи прекрасну фігуру, миле, вигострене пластикою личко і різноманітність дозвілля.

Ханна в контакті

Співачка Аня Іванова щодня відвідує всі свої акаунти в соціальних мережах, не дозволяє шанувальникам про неї забути. 25-річна зірка щодня постить фото різної спрямованості – як особисті (з чоловіком і подругами), так і професійні, зроблені на заходах. Ханна в контакті активно висловлює життєву позицію, мотивує фанатів, розповідає про кожен прожитий день, про захоплення музикою, світським життям. Життя у співачки дійсно цікава, є, чому повчитися. А адже ще недавно дівчина знімалася в серіалах на Україні і була нікому невідома.

Відео: хто така Ханна