Для чого потрібні знання про основні характерні риси тієї чи іншої людини, пов’язаних з датою народження і такою категорією, як знак зодіаку. Цей масив знань збирався, накопичувався, аналізувався і використовувався протягом тисяч років.

Зодіак і особистість

Пізнання власної сутності, проникнення в особливості властивостей і рис близьких людей, якими їх наділила природа, знаходження балансу і сумісність між матеріальним світом і тонкими світами значною мірою допомагає налагоджувати взаємини в усіх сферах життя.

Зодіакальні характеристики у різних людей виявляються з різною силою, але Характеристика чоловіки зазвичай дещо більш сильна і яскрава, що вимагає детального вивчення. Незважаючи на те, що знак зодіаку може бути один, формування особистісних параметрів відбувається у кожної людини індивідуально. Чоловіки, які народилися під одним із дванадцяти сузір’їв, можуть бути дуже різними і сумісність з ними різна.

Наприклад, існує кілька видів львів, що залежить ще і від десятиденки, на яку припав день народження. Вони всі неоднозначні, різноманітні і дивно люблять владу. Це відноситься і до інших, тому що знак зодіаку дуже впливає на сумісність чоловіка з суспільством, його соціальний статус, а також на формування його оточення і психологічних зв’язків усередині цього мікросвіту.

Невеликі портрети

Чоловіки вважаються сильними представниками світу цього. Тому основа їх характеру лежить в декількох рисах, що створюють основний психотип особистості і його сумісність з іншими.

 • Козеріг уособлення прагнення до вершин світобудови, кар’єри та соціального становища.
 • Діва символ чистоти, постійного оновлення, акуратності і пунктуальності.
 • Скорпіон – це потік неприборканої первісної пристрасті у всьому, безжалісний укол отрутою, приготований для кожного ворога.
 • Стрілець прямий і рішучий прихильник полювання і фермерства, природи і безмежних небесних просторів.

 • Телець це гармонія, де зливаються наполегливість, сила і працьовитість. Трепетна ніжність і досконала безжалісність до недругів.
 • Терези – це чоловік, постійно прагне до гармонізації та рівноваги в світі, як ніхто вміє створити спокій, справедливість і мир. Це універсальний знак зодіаку, його сумісність з іншими найвища.
 • Риби все життя разрываемы від суперечливих бажань, емоційної нестабільності та мінливості думок і рішень, що приймаються.
 • Овен самий емоційний, упертий, енергійний і сексуальний чоловічий тип усього Зодіаку.

 • Близнюки завжди дуже талановиті, подвійні і багатогранні, це люди мистецтва, які живуть в іншому, нематеріальному світі.
 • Лев – чоловік з набором наступних якостей: сила, мудрість, могутність, хоробрість з неабиякою часткою хвастощів і ліні. Для львова це вельми характерні риси.
 • Сумісність веселого і невтомного Водолія – чоловіки, характеристика якого лежить в площині володіння даром творити всесвіт, всесвіт і все навколишнє просто унікальна. Жоден знак зодіаку не може з ним зрівнятися.

Характер і стихії

Основа світобудови, на думку мудреців давнини, створена як сумісність чотирьох стихій. Це Земля, Вода, Вогонь і Повітря. До них відносяться за три зодіакальних сузір’їв. При питанні як завоювати чоловіка, кожен астролог відразу цікавиться, до якого типу стихії належить натальна карта зодіаку і сумісність вашого обранця. Отже, почнемо з тонкощів характеру земних і водяних знаків:

 • Стихія Землі. Козеріг відрізняється напористістю, честолюбством і старанням. Цей знак зодіаку дарує неймовірну силу у досягненні мети. Діва під заступництвом Меркурія. Чоловіки цього знака справжні джентльмени. Вони спокійні і наполегливі в будь-якій діяльності. Телець, перебуваючи під Венерою, став для чоловіків найбільш м’яким, домашнім знайомий, з власницьким почуттям.
 • Стихія Води. Скорпіон з загадковим характером і твердою волею приваблює скритністю і неповторним чаруючим поглядом, який дивиться всередину опонента, відмінна сумісність. Чоловіки Риби романтичні і кілька неуважні, люблять затишок, не прагнуть приймати тверді рішення. Проте з ними ви можете поринути в глибину любовної лірики в самому високому розумінні цього слова.

Ескіз про вогненні і повітряних знаках

Щодо сексуальності та сили тяжіння, дівчата не менш активно цікавляться сумісністю з іншими молодими людьми. Як завоювати чоловіка, що належить до зодіакальним знакам вогненної і повітряної стихій:

 • Вогонь – це Стрілець, який відрізняється високим рівнем внутрішньої енергії, при всій мужності може часто змінювати рішення на відміну від львова. Стрільці – епічні герої, що зійшли з Олімпу на Землю. Полум’яний цар всього навколишнього світу – Лев може оточити теплом і турботою, а може повергнути в прах. Цей знак залежить тільки від власних бажань і це у львів норма життя. Овен, завдяки наполегливості і високою енергетиці здатний зрівняти гори з землею на шляху до своїх цілей. Могутній Бик не тільки тримає землю, він може її перевернути, якщо бачить у цьому рішення задачі.
 • Повітря та його представники відрізняються від інших чоловіків. Терези – це найкращі дипломати, мають унікальну сумісність, володіють тонким передчуттям будь-якого повороту ситуації. Парламентери, досягають успіху вдома, на роботі і в колі друзів. І тільки Близнюки – самий нестримний і непередбачуваний зодіакальний знак. Чоловіків по праву можна назвати ніколи не виростають хлопчаками. Вони не люблять приймати рішення, тому що ніколи не можуть твердо визначити, чого вони хочуть, при цьому з захватом вчать інших як жити. У прагненні нав’язати свої погляди, вони дуже схожі на львів. Але більше милі, розкуті і зовсім не страждають тягою до влади.

Східний гороскоп і його представники

Протягом тисяч років астрологи таємничої Азії вивчали відповідність рис і ознак темпераменту чоловіків з тваринами, що символізують кожен рік. Будда покликав до себе тварин, щоб подарувати кожному році з зодіакального циклу. Він сидів під розлогим деревом на березі річки і Щур, не змогла подолати водний бар’єр.

Тоді вона знайшла просте рішення – перевіз її на своїй потужній спині Бик, якого підганяв благородний Тигр. Вони і стали першою трійкою лідерів, які відкривають Гороскоп в Піднебесній. Наступними стали царствений сяючий Дракон і поява красуні Змії, їм у володіння і були віддані два роки. Після казкових і реальних плазунів з’явилася трудівниця Кінь, привнесшая у Зодіак не тільки красу, але і прагнення до створення матеріального світу. Наступними з’явилися:

 • Всезнайко Мавпа – символ шанувальників мистецтва і представників богеми.
 • Господарський фермер і власник Півень.
 • Самий надійний сім’янин, всіма силами берегущий все, що дорого – Собака.

Особливості особистості Схід

Дракон ярок, владний, він царює. Характер Змії мінливий, але вона мудра. Бик уособлює силу, міць та стабільність. Мавпа політизує і є дипломатом, Тигр гарантує безпеку, а Щур береже і примножує гроші. А тріумвірат – ніколи не спляча Собака, благородна витончена Кінь і вічний борець за правду і справедливість Півень створюють унікальні умови для того, щоб чоловіки цих знаків були на сторожі факторів матеріального світу. У царстві польотів в космос, пізнання мікро і наномиров.

Самий вірний чоловік за Знаком Зодіаку.