Конвертація слів в хештегі полегшує онлайн життя. Знак «#» читається в російській варіанті як хештег, англійською – hashtag. Як створити хештег, розібратися легко. Приклад: людина пише статтю про телефони і ставить #айфон. Користувачам інтернету легше відшукати замітку. Хештегі використовуються для реклами і просування бренду в соціальних мережах і блогах.

Що таке хештег

Вперше про існування хештега стало відомо з Твіттера, де було проведено цікаве опитування: а що якщо групувати всі теми в одну окремим значком? Багатьом користувачам сподобалося дану пропозицію. Щоб розібратися, що таке хештег, потрібно знати, як він виглядає. Відмітна особливість – знак решітка #, який потрібно вставляти перед словами або фразами. Процес написання ключових фраз статті займає мало часу, дозволяючи безкоштовно просувати продукти, бренди.

Навіщо потрібні хештегі

Необхідність хэштегов – питання зручності. З’єднання декількох слів, єдиного словосполучення комфортно. Це удосконалює звичайний пошук, допомагаючи їм швидше знайти потрібну інформацію, об’єднуючись при обговоренні однієї теми. Якщо набрати в пошуку соціальної мережі хештег #урапятница, то відразу стане ясно для чого потрібен хештег. Приклад: натискання на #урапятница видасть радісні картинки і фрази з постів про закінчення робочого тижня.

Як працює хештег

Удосконалена гіперпосилання – хештег – рятує, коли необхідно відшукати потрібне слово. Без сортування тим в різних сервісах в інтернеті була б плутанина. Як працює хештег: якщо він написаний поставлений якір, створено посилання, і всі користувачі без праці можуть знайти те, що їх зацікавить. Хештег – що це? Автоматично створена посилання зручна для пошуку людей, готових до обговорення теми. За допомогою значка хештега можна збирати групи і підписуватися на оновлення, проявляти свій настрій.

Як зробити хештег

При створенні хештега потрібно взяти групу слів і виділити основну тему, до якої вони належать. Правила:

 • Якщо потрібні цілі фрази, вони вписуються без пробілів. Користуватися можна як кирилицею, так і латиницею.
 • Для написання підійде будь-яку мову, але краще коли він є основним або доступним для аудиторії, що читає автора.
 • Поліпшити сприйняття цілої фрази можна, написавши кожне окреме слово з великої літери.
 • Замість пробілів допускається використання нижнього підкреслення.
 • Правильне написання хештега виглядає так: до речі прикріплюється мітка #.
 • Як ставити хештегі: важливо використовувати підбір ключових слів – заздалегідь дізнаючись, що шукають люди в пошуковій мережі.
 • Як зробити хештег в Instagram

  Всесвітньо відома соцмережа, націлена на поширення картинок, фотографій, відео використовується багатьма. Хештегі Инстаграма виконують важливу роль. Тут позначення швидко сортують численні фотокартки по групам і працюють як окремий фільтр. Якщо цікавить, як зробити хештегі в Инстаграме, то варто пам’ятати головне правило – наскільки точним буде слово/фраза, настільки зацікавленими виявляться відвідувачі, які шукали їх. Приклади:

  • Перед публікацією фотографії про необхідні покупки варто лише вставити фразу #списокдел.
  • Натиснувши на аналогічний хештег у себе в пості або у друзів, можна побачити список справ інших людей.

  Максимальна кількість хэштегов Инстаграма – 30. Одним з найпопулярніших хэштегов Инстаграма прийнято вважати #tbt. Його придумали для позначення дій, вироблених в четвер. З допомогою хэштегов можна дізнатися новинки додатків. Серед нових виділяється #vscocam або #vsco: обидва позначення означають, що опублікована фотографія відредагована за допомогою спеціального додатка для iPhone і Android.

  Як робити хештегі в ВК

  Полегшити пошук цікавої теми Вконтакте можна, якщо в пошуковому рядку написати #тема. Якщо натиснути на чужі хештегі, то з’являться усі пости по зазначеній тематиці. Щоб самому зрозуміти, як зробити хештегі в Вконтакте, потрібно додати до повідомлення або під фото/відео формулу: #тема (#прикольний). Кращим варіантом буде точний підбір фрази (#прикольныйкотик). Групування слів за допомогою хэштегов ВК дає поштовх до бурхливого розвитку дискусій, і тема стає популярнішою.

  Як ставити хештегі в Фейсбук

  Щоб розібратися, як поставити хештег в Фейсбук, потрібно вибрати загальну категорію вакансій для фраз і попереду виставити символ решітка. Хочете подискутувати або прочитати новини про Цукерберга? Можна опублікувати пост «Засновник соціальної мережі Facebook – #Маркцукерберг». Знаки після решітки неприпустимі, всі слова пишуться разом. Рекламне просування сторінки соціальної мережі – головна мета впровадження хэштегов серед користувачів Фейсбуку. Легкий пошук гарантує швидку накрутку коментарів.

  Хештегі в Однокласниках

  Пошук однойменних тим здійснювався користувачами Однокласників за допомогою тегів. Тег – ключове слово, яке слід вказувати у вікно «Додати ключові слова». Стало набагато простіше: варто лише набрати на клавіатурі знак решітки з цікавлять запитом: #подорож. Як зробити хештег в Однокласниках? Це просто: домогтися розкрутки соціальної сторінки або групи набагато легше, якщо вжити найпопулярніші хештеги.

  Як ставити хештегі в Ютубі

  Той же принцип маркетингового впливу мають основні хештегі Ютуба. Сенс такий же, як у репостах з лайками: відео надається популярність, це сприяє розвитку бізнесу. До опису ролика хештег додається без труднощів. Якщо потрібно знайти ліричні відео про любов, то підійде #пролюбовь. Де і як ставити хештегі в Ютубі? Додати знак решітки перед словом можна в коментарях під відео або ж в описі. Варто використовувати популярні хештегі. У назві відео вони теж можуть бути, але поки що не відображаються у вигляді посилань.

  Пошук по хэштегам

  Як же здійснити швидкий пошук по хэштэгу необхідної теми або фотографії? Побачивши в будь-якому повідомленні потрібну тему, наприклад, #музика, потрібно натиснути на це посилання і будуть видні всі записи і новини з позначкою «музика». Знайти популярні варіанти легко, особливо ті, які розташовані на теренах пошукових системах і соціальних мережах. Нюанси:

  • Фразу можна додавати самому, і якщо тематика зацікавить користувачів, то інші будуть її використовувати.
  • Різні форуми підтримують функцію тегів, що допоможе створювати хештегі в багатьох місцях спілкування і будь-якої послідовності (прикріпити їх перед пропозицією або після).

  Відео: як зробити хештег в ВК