Жінки завжди бажають радикальних змін: довге волосся підстригти, кучеряве вирівняти, а рівні — завити. А перефарбується-то як хочеться!

Визначитися з новим чином дуже складно, тому радимо тобі звернути увагу на тенденції зачісок в 2017 році.

Недбала натуральність залишається в моді. Злегка хвилясті, розпатлане волосся, як ніби тільки висохли після купання в морі — ідеальний варіант для жінок, які страждають вічною нестачею часу. Тільки пам’ятай, що є тонка грань між легкої розпатланістю і неохайним виглядом.

Такі зачіски не вимагають тонни фіксуючих засобів, професійних навичок. Вони відрізняються своєю універсальністю, адже підійдуть практично кожного типу обличчя. Така скуйовдженість перетворить як молоду дівчину, так і більш старшу жінку. Щоб добитися такого ефекту дівчатам з рівними волоссям, не використовуючи плойку, потрібно побризкати на волосся воду з додаванням морської солі.

Кардинально інший тренд — гладке волосся з ідеально рівним зрізом. Такий зріз додає вишуканість як довгим, так і коротким волоссям. Цей ефект досягається за допомогою машинки. Також подібна процедура використовується як уходовая: волосся виглядають більш живими і об’ємними. Мабуть, така зачіска не підійде жінкам з дуже рідкою чуприною, привабливо вона буде виглядати лише на густих, прямих волоссі.

Пряма чубчик стає просто хітом сезону! Вона не обов’язково повинна бути густою і до брів. Можна просто залишити коротші пасма біля обличчя. Зверни увагу: ширина будь чубчика повинна бути обмежена зовнішніми куточками очей, інакше твоє обличчя буде здаватися неприродно широким. Також чубчика не йдуть дівчатам з дуже вузьким чолом.

Драбинка і каскад знову повертаються в моду. Вони чудово виглядають як на довгому волоссі, так і на коротких. Особливо бездоганно ця стрижка виглядає, якщо волосся трохи завити.

Зачіска «під хлопчика» або привіт з 90-х. Короткі стрижки знову на піку популярності. Ми згодні, що тільки найсміливіші жінки можуть зважитися на таке кардинальне перетворення, але виглядає це, на думку чоловіків, досить сексуально.

Тільки прикрашає така стрижка лише високих жінок з ідеальним будовою черепа і худим обличчям! Для жінок середньої комплектації більше підійдуть стрижки з видовженими пасмами спереду або коротке каре.

Будь цікавою і непередбачуваною! Тільки підходь до вибору нового образу розумно.

Поділися новими трендами з подругами!

Джерело