Багато читачів замислюються над тим, чим може бути корисне механічне пристосування для додання чоловічим волоссю доглянутого вигляду. Особливо сьогодні, коли перукарські готові зробити зачіску будь-якому бажаючому.

Навіщо потрібна механічна модель

Зміст статті

  • Навіщо потрібна механічна модель
  • Дві версії про творця механічної машинки
  • Опис і характеристика першої механічної машинки для стрижки

Але популярність таких приладів не знижується.

Обладнання для стрижки виявиться необхідним мандрівникам, які воліють тривалі походи.

Воно також виявиться практичним і зручним для стрижки дітей і чоловіків в домашніх умовах. Згодиться для втілення коротких, оригінальних зачісок.

Незважаючи на те, що позитивні сторони електричних машинок переважають над механічними, більшість стилістів практикують у своїй діяльності саме ручні механічні агрегати.

Та й при зіставленні механічні прилади, виграють в електричних параметрів надійності і довговічності. При цьому для нинішнього суспільства вони не представляють екологічної загрози.

Хто ж винайшов таке необхідне пристрій?

Дві версії про творця механічної машинки

Однією з версій створення першої установки для остригания волосся стало твердження, що це творіння американця Лиленда, який жив у XIX столітті.

Інша історія створення машинки оповідає про інше творці пристрою для швидкого обрізання волосся. Це версія про перукаря з Італії Альберто Гомеса, відомому в близькому оточенні, як Житано.

Зверніть увагу, Альберто маявся тривалим процесом выстригания волосся ножицями, тому намагався максимально ефективно витратити будь-яку хвилину часу.

Завдяки тому, що Гомес любив у всьому порядок, у 1880 році він представив світу новий винахід – тример. Примітно, що дана пристрою послужило поштовхом людству до творення нових образів чоловічих зачісок в XIX столітті. Апарат для стрижки від Житано порадував сотні тисяч жителів усього світу.

Довідка. Представлена модель була створена для стрижки чоловіків, оскільки в ті часи, закороткі зачіски для жінок ще не були модними.

Приймачем агрегату стала електрична машинка післявоєнного часу для остригания волосся, випущена англійцями в 1955 році. Будова її виявилося досить простим. У невеликій за розміром ергономічний корпус із пластику поміщали електричний двигун.

Опис і характеристика першої механічної машинки для стрижки

Послідовність дій механічного устаткування для втілення чоловічих зачісок була наступною.

  • Інструмент нагадував плоскогубці з ріжучими зубчиками і гвинтиком для регулювання. Прилад починав працювати після натискання на ручку.
  • Зубчики рухалися і остригали волосся.

Наведена машинка була краще ножиць. Але на її застосування йшло чимало сил, яких у стиліста до кінця робочої зміни майже не залишалося.

При выстригании волосся пристрій допускало похибки і помилково виривало клаптики волосся у чоловіків. Це приносило величезні незручності і бурхливу хвилю обурення.

Зауважимо, що в минулі століття електрика не було доступним. У зв’язку з цим в будь-якій перукарні доводилося застосовувати саме механічну машинку.