Заклопотаність видом власного тіла властива не тільки жінкам, чоловіки також хочуть виглядати спортивними і підтягнутими, тому дотримуються певні дієти з вибором продуктів здатних прибрати наявність зайвих кілограмів. Одним з таких продуктів можна зарахувати сочевицю.

Види зерен сочевиці

Зерна сочевиці мають різний колір залежно від сорти і призначення.
• Зерна чорної сочевиці мають маленький розмір і схожість з ікрою білуги, тому її ще називають «білуга»
• Зерна коричневої сочевиці відрізняються вираженим смаком горіха, і використовується в супах і запіканки.
• Зерна червоної сочевиці мають більш виражений пікантний смак. Завдяки тому, що цей сорт швидко розварюється — це відмінна основа для пюре, супів, як начинка у вироби з тіста.
• Зерна зеленої сочевиці при кулінарній обробці не втрачають форму і використовуються як гарнір до м’ясних страв, інгредієнт для салатів або закусок.

Корисні властивості чечевичных страв

Страви, приготовлені на сочевиці, мають ряд достоїнств по утриманню апетиту і для організму в цілому. До корисним якостям подібних страв можна віднести такі фактори:
• Невеликий калораж. Сочевиця має мало калорій при достатньому вазі виходить страви, що дозволяє легко прораховувати калорії при дієтах.
• Хімічний склад. Наявність безлічі корисних речовин, таких як: рослинний білок, вітаміни груп А, В, мікроелементів калію, заліза і міді не тільки насичує організм, але і запобігає різні захворювання.
• Економія часу при приготуванні. Сочевицю легко готувати і впоратися з таким завданням може будь-яка людина без проблем.

Поради дієтологів

Всі дієтологи сміливо стверджують, що вживаючи в їжу, сочевичні зерна схуднення проходить комфортним чином, без голодування. Навіть незважаючи на повну відсутність жирів у продукті насичення, проходить досить швидко.

Незважаючи на всі достоїнства продукту, є категорія людей, яким страви з чечевичных зерен протипоказані, або їх вживання має строго контролюватися. Не можна вживати в їжу, сочевичні зерна людям, що страждають на патологію кишкової системи, бо як бобова чечевичная культура може призвести до підвищеного газоутворення. З обережністю вводити в раціон цей продукт потрібно людям з подагрою або захворюваннями шлунка через повільного перетравлення.

Але, в цілому страви з сочевиці мають приємний смак, легко готуються і сприяють схудненню. Сочевиця хороша і для розвантажувальних днів, після великих застіль, або як продукт харчування для різноманітності меню.