Багато чоловіки кидаються з крайності в крайність, коли думають, як часто потрібно дарувати дівчині квіти. На початку відносин це відбувається при кожній зустрічі, зате потім залишаються лише знакові свята, коли перебувати місце букетам.

Переваги

Дуже важливо, які саме квіти дарувати. Деякі не люблять букети, але приходять в захват від кімнатних рослин, інші воліють квіти як частина інтер’єру, їм подобаються незвичайні інсталяції у вигляді орхідей у вакуумі, які стоять багато місяців. Навіть серед зрізаних квітів смаки дівчат можуть бути різні. Це традиційні троянди всіляких відтінків, незвичайні іриси, гладіолуси або ж польові ромашки.

Обов’язково потрібно дізнатися, які саме квіти у дівчини улюблені і регулярно дарувати приємні презенти з ними в головній ролі. Для різноманітності можна будь-якими способами комбінувати букети і незвично їх оформляти, флористи пропонують безліч незвичайних варіантів.

Сюрпризи

Дуже важливо не просто дарувати квіти часто або рідко, але кожен раз робити це особливою подією. Не варто кидатися в крайнощі, дуже великі перерви не повинні бути між букетами, вазам не варто пилом, але і кілька презентів відразу приберуть особливість таких моментів.

Підносити квіти завжди несподівано, щоб це було дуже приємно. На кожному побаченні це може бути незвичайний подарунок, вранці, разом з чашкою кави, перед сном для нагадування про себе, а також іноді ховають букети в несподіваних місцях, у ванній, у великих кишенях верхнього одягу і в інших.

Витрати

Багато чоловіків вважають, що на букет потрібно дуже багато грошей. Дійсно професійно складена флористом композиція коштує дорого, однак вона доречна лише в особливих випадках. Коли квіти даруються часто, несподівано, без приводу, щоб викликати посмішку, вони повинні бути простими недорогими, як знак уваги або комплімент, а не подарунок.

Наприклад, польові квіти спокійно можна наривати регулярно, можна в різні сезони радувати дівчину різними кольорами. До речі, якщо немає певних переваг, то це найкращий варіант. Якщо на вулиці зацвіли іриси, слід відправлятися в магазин за цими фіолетовими бутонами, розпустилася бузок, можна нарізати на подвір’ї пару гілок, аналогічно і з польовими квітами. У холодну пору року це може бути 2-3 горщики з кімнатними рослинами, які прикрасять оселі. Багато представниць прекрасної статі ті букети, які зібрані самостійно абсолютно безкоштовно, цінують набагато більше.