Оновлення комп’ютера являє собою зміну окремих його частин на нові і більш потужні. Модернізація або іншими словами апгрейд – це метод, що дозволяє домогтися збільшення потужності комп’ютера. При цьому подібна процедура забере у вас менше грошових коштів, ніж купівля нового обладнання.

Оновлення комп’ютера дешево

Апгрейд буває повним або частковим. Деяких моделях комп’ютерів потрібно повна модернізація, яка грунтується на зміні зовнішніх пристроїв, оновлення операційної системи, а також програм. Ідеальний варіант – додати ще один жорсткий диск або зайвий модуль пам’яті.

Заміна процесора – ще один спосіб оновлення комп’ютерного пристрою, який здійснюється, якщо воно не справляється з обсягом роботи. Заміна процесора бажано в тому випадку якщо, якість ігор залишає бажати кращого. Зовсім не обов’язково вдаватися до купівлі нового процесора. Наприклад, можна зупинити свій вибір на процесорі з частотою ядра 2,5 Гц. Основними критеріями потужності також є частота шини, кількість фізичних ядер.

Важливо врахувати! Процесор і материнська плата повинні бути від одного виробника.

Зміна відеокарти – ідеальний метод оновлення комп’ютера

Замінити графічний адаптер реально лише в стаціонарних комп’ютерах. Ноутбук же влаштований таким чином, що карта намертво прикріплена до материнської плати.

Зміна відеокарти особливо потрібна завзятим ігроманам, а також людям, які шарять в обробці відео.

Для простого користувача, який періодично переглядає фільми або ж використовує комп’ютер для роботи в офісних програмах, передбачена звичайна відеокарта. Насправді, реально підвищити продуктивність карти, удавшись до методу відключення «красивостей» і зменшення дозволу екрану.

У такому разі ви не зможете насолодитися захоплюючим видом колыхающейся на вітрі трави або ллються водоспадами. Але в результаті вам доведеться витратити чимало коштів, щоб поліпшити комп’ютер.

Оновлення відеокарти має супроводжуватися співвідношенням продуктивності всіх компонентів системи. Так, для топових відеокарт призначений High-end процесор.

Відповідаючи на питання, як модернізувати комп’ютер, щоб це не вдарило по вашому сімейному бюджету, слід сказати, що насамперед треба знайти «слабку ланку» в системі і вдатися до більш потужному технічному рішенню.