У житті кожної людини іноді трапляються зміни. Наприклад, доводиться залишати насиджене місце і вирушати в незнайоме місто. Це може бути тривале відрядження або ж остаточний переїзд, пов’язаний з роботою. Можливо це просто раптово з’явилося бажання докорінно змінити своє життя, або ж давно заплановані зміни. У будь-якому з цих випадків виникає питання: як дешево переїхати в інше місто?

Житло і робота

Якщо переїзд раптовий і невідомо де жити і працювати, в цьому випадку не варто йти в готелі та хостели, так як ціна на них буде набагато вище, ніж на оренду квартири. На цьому етапі на житло важливо заощадити. Зняти саму дешеву кімнату на місяць, за ціною це буде як пара днів в готелі. При цьому спокійно можна буде шукати постійну роботу і краще житло. На час пошуку краще знайти роботу з частковою зайнятістю, щоб був постійний дохід і залишався час. Коли робота мрії знайдена, можна поміняти квартиру, і тут вже важливо вибирати, як можна ближче до роботи, це заощадить не тільки час на дорогу, але і витрати на транспорт.

Запланований переїзд, з продажем і купівлею житла потребує більш ретельної підготовки. Бажано, щоб угоди були одночасно, не має особливого значення, що це різні міста. Не можна продати квартиру, не маючи іншого в новому місті, це спричинить великі незаплановані витрати.

Перевезення речей

Найпоширеніший рада від людей, які пережили не один переїзд, це не перевозити меблі. Меблі краще розпродати, так як перевезення її досить дорого коштує, і нерідкі випадки псування меблів в дорозі. Чим раніше почати займатися цим, тим більше шансів продати за вигідною ціною. На новому місці можна буде купити нову. В цьому випадку залишаться тільки особисті речі, які можна буде відправити транспортною компанією чи поштово-багажному відділенні поїзда.

Перевезення меблів потребує більше зусиль і витрат, але зате нічого вже не треба буде купувати. Транспортні компанії в цьому випадку не підійдуть, оскільки ціна буде дуже високою. Але, особливо цінні речі все-таки можна отруїти з їх допомогою, так як вони несуть повну відповідальність за збереження і цілісність речей, і в разі псування або втрату зобов’язані виплатити компенсацію. Взагалі, практично не один переїзд не обходиться без втрат і треба бути до цього готовим.

Кілька тонн речей відносно недорого можна перевезти двома способами. Перший – це залізничні контейнерні перевезення. І другий знайти і найняти фуру, яка їде в необхідну сторону. Якщо водієві по дорозі, він, можливо, зменшить ціну. До того ж машина довезе все від під’їзду до під’їзду. У випадку ж з контейнером від вокзалу доведеться замовляти ще машину.

І в тому і в іншому випадку не обійтися без вантажників, і тут, щоб заощадити можна спробувати залучити родичів і друзів на добровільній основі. При кожному переїзді допомога не завадить, так як цей процес дуже складний і трудомісткий.