Новий рік – це один з чудових і довгоочікуваних свят. З особливим нетерпінням і трепетом чекають на нього малюки. Вони як ніхто інший вірять у новорічну казку і чарівництво. А створити цю святкову хвилюючу атмосферу – завдання дорослих. Тому подбайте заздалегідь про те, як дешево прикрасити дитячий сад до Нового року. Саме тут малюки проводять значну частину часу.

Обов’язково залучіть до процесу прикраси дитячого садка дітей. Так вони зможуть у повній мірі втілити свої фантазії, відчути важливість того, що вони роблять. До прикрас, створеним власноруч, діти будуть ставитися набагато дбайливіше.

Для прикраси можна використовувати зовсім недорогі і доступні предмети, наприклад, повітряні кулі. Щоб вони більше відповідали тематиці Нового року, дозвольте дітям намалювати на них новорічні картинки. Замість повітря наповніть повітряні кульки гелієм і відпустіть висіти під стелею.

Покажіть дітям, як змайструвати з кольорового паперу, гірлянди і сніжинки. Намалюйте разом з малюками на вікнах новорічні малюнки гуашшю. З порожніх зелених пластикових пляшок змайструєте невеликі ялинки і розставте їх по приміщеннях.

Прикрашаємо двері

Для прикраси дверей відмінно підійдуть різнокольорові гірлянди або ялинкові кульки. Вибирайте прикраси, зроблені з ударостійких матеріалів, щоб убезпечити дітей.

Прекрасним прикрасою в новорічному дусі стане різдвяний вінок. Прикраса теж можна змайструвати самостійно. Для основи візьміть дріт і штучні гілки гостролиста.
Можна прикрасити двері фігуркою сніговика, врізаної з паперових листів. Прикрасити фігурку снігового чоловічка можна з допомогою дощику і мішури.

Прикрашаємо стіни і шафки

Для прикраси стін дитячого садка можна використовувати такі ж фігурки новорічних персонажів, вирізані з кольорового паперу. Прикрасьте ці фігурки ялинок, сніговиків, Діда Мороза та Снігуроньки мішурою, новорічним дощиком і конфетті.

Можна дати завдання кожному дитині виконати новорічну аплікацію на дверцята свого шафки. Для дітей постарше повісьте на дверцята шафок подарункові шкарпетки. А перед самим Новим Роком наповніть шкарпетки святковими сувенірами або солодощами.

Завжди можна знайти спосіб для прикраси дитячого саду своїми силами до свята. Необхідно тільки відпустити свою фантазію в політ і запросити на допомогу дітей. А вже вони подадуть вам величезну кількість чудових ідей.