Відпочинок в сонячній європейській країні приваблює багатьох туристів. Іспанія притягує своїм кліматом, різноманітністю пам’яток і порівняно недорогими цінами. Але в зв’язку з нестабільністю в економіці багато російські туристи відмовляються від звичного відпочинку. Вирішити, як дешево відпочити в Іспанії в 2017 році самостійно, допоможе наша стаття.

На чому заощадити в Іспанії

У першу чергу постарайтеся забронювати недорогі квитки для перельоту в Іспанію. У цьому вам допоможуть численні сервіси бронювання квитків. Тут можна порівняти пропозиції різних авіакомпаній і відшукати найкращий варіант.

Практично в кожному курортному місті Іспанії є кілька готелів на узбережжі, де і розташовуються туристи. Але значно дешевше коштує орендувати житло в місті. До того ж порівняно з Італією або Францією ціни на номери в невеликих готелях Іспанії набагато вигідніше.

Заздалегідь забронюйте номер в готелі, це теж допоможе заощадити чималу суму. Якщо ж ви не зробили цього заздалегідь, то постарайтеся відшукати недорогий готель прямо на місці. Пам’ятайте, що на околиці міста готелі коштують дешевше, ніж у центрі. А в центральній частині міста є чимало хостелів, які за символічну плату нададуть туристу місце для ночівлі. Ще вигідніше знімати кімнату в приватній квартирі. З господарями завжди можна домовитися про знижки. Знайти такі квартири не важко – подивіться оголошення на вокзалах і в російських магазинах.

Не витрачайте гроші на тури, які вже включено харчування. Зазвичай на харчування в них передбачена значна сума, а от якість страв не завжди відповідає. Значно дешевше харчуватися в місцевих ресторанчиках, замовляючи комплексні обіди. У такий обід входить весь набір страв, включаючи десерт. Коштує таке задоволення до 10 євро. Як бачите, зовсім бюджетно.

У багатьох містах Іспанії можна абсолютно безкоштовно подивитися визначні пам’ятки. Організовують навіть екскурсії з англомовними гідами по пам’яток міст, за які вам не доведеться платити. Правда пересуватися по місту при цьому буде потрібно пішки. Багато музеї та виставки теж можна відвідати безкоштовно.

Якщо ви хочете відвідати кілька міст в Іспанії, подорожуйте по країні на автобусі. Така поїздка обійдеться приблизно в 10 євро. Це набагато дешевше, ніж оренда автомобіля.