Відпочинок в екзотичній країні під назвою Тайланд вже не перший рік користується популярністю серед туристів нашої країни. Порівняно з іншими країнами Тайланд виграє доступністю відпочинку, багатим вибором пам’яток, привітним ставленням до туристів. Щоб заощадити свої кошти багато туристів вирішують, як дешево відпочити в Таїланді в 2017 році.

Планування бюджету

Витрати на відпочинок завжди можна класифікувати як обов’язкові і немає. До перших відносяться такі витрати, як оплата перельоту і проживання, витрати на їжу і таке інше. До необов’язкових витрат відноситься відвідування платних розважальних заходів, платні послуги в готелі, оренда автомобілів і інше.

Заздалегідь вирішите, від яких послуг ви зможете безболісно відмовитися і заощадити на них. Наприклад, багато туристів вважають, що дешевше самостійно готувати їжу з куплених продуктів, чим харчуватися в ресторанах. До речі, на продуктах теж можна знизити витрати, якщо купувати їх на ринку, а не в магазинах.

При бронюванні готелю, звертайте увагу на відгуки. Якщо ви плануєте тільки ночувати в готелі, а решту часу проводити на пляжі або на прогулянці, то і в недорогому готелі можна з комфортом переночувати. Є в Тайланді готелі, які пропонують відмінне поєднання комфорту і ціни.

Відмовтеся від таксі, ви заощадити дуже велику суму. До того ж таксисти ніколи не відмовляться від спокуси надути недосвідченого туриста. Краще пересуватися на громадському транспорті. Вартість проїзду у маршрутках не перевищує 50 бат за одну людину.

Оглядайте пам’ятки самостійно – не доведеться платити гіду за послуги сумнівної якості. Плануючи екскурсію, вирівняйте відвідування декількох розташованих поблизу визначних пам’яток. Наприклад, прогулявшись по океанаріуму в Паттайї, загляньте в магазин Makro. Ви будете здивовані низькими цінами і якістю товару.

Відмовтеся від покупок сувенірів або закусок на пляжі або під час екскурсій. Там вони коштують у кілька разів дорожче, ніж на ринку. Набагато вигідніше приносити їжу з собою на пляж або купувати закуски у розташованих неподалік магазинчиках. Обов’язково торгуйтеся при кожній покупці. Відкиньте збентеження і ви зможете вторгувати близько половини початкової ціни.

Запам’ятайте, хороший відпочинок зовсім не повинен бути дорогим. Наші поради допоможуть заощадити вам значну суму.