Сучасні купальники і нижню білизну диктують моду, де немає місця зайвим волоссям. Тепер багато жінок видаляють їх звідусіль. Але як же правильно домогтися гладкості в зоні бікіні в домашніх умовах?

Методи для видалення волосся в зоні бікіні самостійно

Основними способами, які практично не змінюються протягом багатьох років є:

1. Гоління. Самий простий і швидкий спосіб, який не передбачає тривалого ефекту. Він прекрасно підійде, коли шкіра не піддається роздратуванню при частому використанні бритви. Ефект буде видний тільки протягом 1-2 днів в залежності від швидкості росту волосся. Краще всього використовувати заспокійливий гель і теплу ванну, щоб шкіра пом’якшилася і пори розкрилися. Також варто подбати і про застосування гелю або піни для гоління. Збривання проводиться тільки по напрямку росту волосся.

2. Крем. Використання кремів-депіляторів дозволяє досягати необхідного ефекту для видалення волосся швидко і ефективно. Але тут існує певний недолік: можливі алергічні реакції. Це можливо із-за того, що зона бікіні володіє підвищеною чутливістю, тим самим обмежуючи застосування багатьох видів кремів. Також варто зазначити, що використання таких кремів небажано на травмованій і почервонілою шкірі.

3. Віск. Спосіб видалення волосся воском використовується вже протягом багатьох років як в салонах, так і вдома. Це найболючіший метод, який ушкоджує верхній шар шкіри. Тут є 3 методу видалення волосся: гарячим, теплим або холодним воском. Фахівці рекомендують видаляти зайві волоски гарячим способом, тому що саме тут пори розкриваються широко і дають можливість провести процедуру з меншим болем. Але варто пам’ятати, що нанесення на пошкоджену шкіру не передбачається при такому методі.

4. Шугарінг. Для позбавлення від непотрібних волосся можна застосовувати досить прості продукти, які є у кожного в холодильнику. Прикладом такого є шугарінг, суміш якого складається з лимонного соку і цукру. Шкіра після такого методу стає гладкою протягом 3-4 тижнів. Готову суміш наносять на суху чисту шкіру, яку найкраще обробити тальком уздовж росту волосся. Після цього варто почекати кілька хвилин і різким рухом видалити утворилася кірку. Після процедури варто ретельно прийняти душ і видалити залишки цукру.