Напередодні теплих літніх місяців дівчата, як правило, готуються до пляжного сезону, коли тіло по-максимуму відкрито. Необхідно привести в порядок фігуру, волосся, шкіру, ну і звичайно виникає питання як добитися ідеальної гладкості ніг з епілятором.

Використання епілятора для видалення небажаного волосся не така болюча процедура, як, приміром, шугарінг або воскові смужки.

До того ж після гоління ці способом волосся ростуть набагато повільніше і процедуру можна повторити тільки через 3-4 тижні.

Перш ніж приступати до епіляції необхідно підготувати шкіру і зробити наступне:

  • Прийміть ванну або теплі душ і добре распарьте шкіру;
  • Використовуйте скраб для тіла для глибокого очищення. Омертвілий верхній шар шкіри може ускладнити процедуру видалення волосся;
  • Після ванни необхідно ретельно витерти шкіру, тіло повинно бути сухим.

Після того, як ваші ноги будуть готові до видалення волосся можна брати епілятор. Для роботи з ним також є свої рекомендації:

— тримайте пристрій перпендикулярно шкірі, можна навіть під невеликим кутом;
— рухи повинні бути проти росту волосся. Таким чином, епілятором потрібно буде вести знизу вгору;
— не натискайте сильно на пристрій, так ви ризикуєте поранитися;
— проводите епілятором не поспішаючи. Досить проходити невеликі ділянки;
— якщо процес для вас занадто болючим спробуйте для початку повільно обробити ноги або, навпаки, постаратися швидше все закінчити. Для когось це єдине рішення. Але якщо больовий поріг у вас занадто високий можна скористатися анестетиком. Це може бути спрей або мазь. Але продовжувати процедуру можна буде тільки після його висихання;
— після епіляції шкіру ніг можна намазати спеціальним маслом або кремом, який сповільнить зростання волосся.

Як правило, епілятором видаляють волосся тільки на гомілки, на стегні шкіра більш чутлива. Але якщо процедура для вас цілком терпима, а волосся на цій ділянці досить багато, то можна видаляти на всій поверхні ніг.

Для зручності дівчат і жінок епілятори на сьогоднішній день оснащують додатковими насадками, які можуть масажувати шкіру перед процедурою або охолоджувати, щоб зробити шкіру менш чутливою.

Якщо шкіра ваших ніг схильна до подразнень і почервонінь, то відразу після процедури видалення волосся епілятором оброблені ділянки треба протерти перекисом водню.