З настанням літа усі чоловіки і жінки починають носити більш відкриту одяг, а це означає, що питання як добитися ідеальної гладкості пахв постає як ніколи гостро. Крім того, що виглядає це не зовсім красиво, особливо у жінок і особливо в зоні пахв, це ще є і причиною іншої проблеми — неприємного запаху. Так як з-за невеликої кількості волосся і неминучого потовиділення мікроорганізми починають розвиватися дуже швидко, це і є причиною появи запаху поту.

Є кілька способів зробити шкіру пахв максимально гладкою:

  • З допомогою бритвеного верстата.

Звичайно, цей спосіб відомий всім і багато хто вже його випробовували неодноразово, але для хорошого результату рекомендується скористатися наступними порадами:
— перш ніж починати гоління шкіру треба добре розпарити і ретельно вимити необхідну зону;
— перед голінням нанесіть на шкіру піну або гель для гоління. Коли ні того, ні іншого немає спробуйте застосувати звичайним гелем для душу або рідким милом;
— для чутливої шкіри пахв рекомендується голити по зростанню волосся. Рухи не повинні бути різкими і без зайвого натиску. Рухатися потрібно в різних напрямках, так як волосся у пахвовій зоні ростуть нерівномірно;
— після гоління нанесіть на шкіру регенеруючий крем, а до цього обробіть антисептиком.

Видалення волосся таким способом позбавить вас від них на 1-3 дні.

  • Крем для депіляції.

Тут все просто. Крем наноситься на чисту вологу шкіру, і через певний час знімається спеціальним шпателем. Після процедури необхідно ретельно вимити зони пахв.

  • Віск для епіляції або шугарінг.

Цей спосіб позбавить вас від небажаного волосся на термін від 3 до 4 тижнів. Звичайно, з усіх він самий хворобливий, але зате про гоління можна буде забути надовго. Крім того, сама болюча процедура перша, а всі подальші можна буде перетерпіти спокійніше.

Як уникнути почервоніння після видалення волосся?

Щоб не було почервонінь і подразнень на шкірі скористайтеся наступними засобами:
— крем «Пантенол», мазь «Сенафлан», спиртовий розчин Левомитицина, крем з гідрокортизоном, вазелін;
— відвари ромашки, календули настойка м’яти або шавлії;
— висвітлити зони пахв можливо з допомогою соку лимона.

Можливо, що використання вищеописаних коштів від почервоніння вам не допоможе, і в разі якщо це вас сильно турбує, то слід терміново звертатися до фахівця за грамотним лікуванням.