Багато сімей намагаються економити на їжі, і на це є безліч причин. Це нестача грошових коштів, бажання на щось накопичити і т. д. Але чи можна в даний час заощадити на їжі? Що для цього повинно входить в раціон харчування? Усі ці питання виникають, коли йдеться саме про це.

Багато хто може сказати, що доведеться просто голодувати, але це не завжди так. Можна харчуватися цілком ситно і при цьому економити:

 • М’ясо, птиця, риба, молочні продукти.
 • Овочі і фрукти, а також зелень.
 • Каші і макарони та інше.
 • Все це говорить про те, що з голоду помирати не доведеться. Отже, тепер поетапно, що потрібно їсти щодня?

  Понеділок!

  Гречана каша – це буде сніданок. На обід суп, для цього знадобиться трохи курки і дрібної вермішелі. На полуденок, можна зробити салат з свіжої капусти. Вечеря – це більш ситний момент, потушкуйте печінка в сметані, до неї гарнір макарони або ріжки, а також салат з моркви, в нього можна додати курагу.

  Вівторок!

  Поснідати можна печінковим паштетом, який легко зробити з того, що було на вечерю. На обід теж саме, що в понеділок. На вечерю рибні тефтелі з вінегретом (це овочі). На полуденок можна просто з’їсти одне яблуко.

  Середа!

  Сніданок – каша, будь-який, але краще січку. На обід суп борщ, для нього можна зробити грінки з часником. Вечеря це продукти, приготовані в попередній день.

  Четвер!

  На сніданок – підсмажуються яйця. Обід – суп-локшина на курячому бульйоні. На полуденок, можна приготувати оладки. На вечерю тушкована капуста з фаршем, а на гарнір рис. Можна зробити салат з моркви з часником.

  П’ятниця!

  На сніданок оладки з четверга. На обід – суп «щі» готуватися легко. На полуденок склянку кефіру. На вечерю тушкуватися капуста з додаванням фаршу, на гарнір це рис.

  Субота!

  На сніданок можна зробити сирники або млинці. Обід – суп «щі» з капустою. На полуденок все те, що залишиться з сніданку. На вечерю робляться котлети з курки, на гарнір картопля. Можна зробити салат зі свіжою капустою, заправити його часниковим соусом.

  Неділя!

  Каша з манки на сніданок. А обід готуватися гороховий суп, краще його приправити пережареної морквою. На полуденок можна яблуко. На вечерю котлети з суботи з курки, на гарнір картопля і салат з буряка, в нього можна додати часник для гостроти.

  Далі все просто береться меню, за нього складається список продуктів. По можливості все краще купити відразу ж. Таке меню виходить приблизно в 3000 рублів, в залежності від магазину. Якщо є можливість, то продукти потрібно вибирати не дорогі, але якісні.