Весілля – серйозне і можна сказати одне із самих відповідальних подій в житті чоловіка і жінки. Після того, як чоловік робить пропозицію, мозок жінки, перебуваючи в ейфорії, вже починає замислюватися про те, яке плаття буде, автомобіль для молодят, ресторан, меню, про кількість осіб, конкурсній програмі, якими будуть запрошення, який костюм нареченого, про фотосесії і цей список можна продовжувати нескінченно.

Що стосується більш підприємливих чоловіків, то вони більшою мірою думають, як зробити гарне весілля і при цьому заощадити. Рідко, але все ж таки, зустрічаються такі пари, де і наречений і наречена обидва заповзятливі. У будь-якому випадку, якщо ви збираєтеся узаконити свої відносини, то ця стаття призначена саме для вас.

На чому економити категорично не можна

Почнемо з того, на чому економити категорично не можна. Фотосесія – зафіксована на віки пам’ять про самих щасливих і зворушливі моменти вашого життя, яка повинна бути виконана якісно, професійно і так сказати з фіксацією щирості.

Ні в якому разі не економте на фотографа. Нехай ви не будете хвалитися друзям і родичам, що ваше весілля буде фотографувати сам Іван Іванов, який закінчував фото-курси в якогось французького фото-художника. Вони самі побачать чудовий результат роботи менш відомого, але дуже старанного фотографа на щасливих знімках з красивою і головне доречною ретушшю.

Щоб уникнути неприємних казусів, замовте попередньо пробну фотосесію, де ви зможете побачити майстерність фото-художника у всій красі і якщо все влаштує обидві сторони, то можете сміливо обговорювати подробиці вже весільної фотозйомки. Наступне, на чому не можна економити – це образи нареченого і нареченої, сюди входить і костюм і плаття. Молодята повинні гармоніювати один з одним. І останнє, на чому категорично не слід економити – це ресторан, адже мова йде про їжу, а вона повинна бути на вищому рівні, як якості, так і сервісу.

Тепер перейдемо безпосередньо до того, на що ви можете заощадити. Скоротити витрати можна на запрошення, оформлення залу і не тільки, тобто на все те, що ви можете зробити своїми власними руками. Можете бути впевнені, нікого з гостей і оточуючих людей не залишить байдужими той факт, що разом зі своєю майбутньою дружиною або чоловіком ви кілька днів поспіль робили власними руками запрошення і декорували зал. А ще, можете це зробити своєю фішкою, зафіксувавши процес або знявши ціле відео, як ви старалися і майстрували шедеври.