У жінці має бути все ідеально і одна з таких рис, це красиві і доглянуті руки, а значить ідеальний манікюр і чисті нігті. Коли дівчина йде до фахівця за красивими нігтиками, вона рідко замислюється про те, що засоби, які використовуються в цьому процесі, можуть сильно шкодить її нігтьової пластини і не тільки. Ніготь – це кератиновая пластина, у якої їсть основна функція, це захищати фалангу пальця від різних пошкоджень. І тут нескладно зрозуміти кожному, що ніготь повинен бути цілим і найголовніше міцним. І в результаті використовувати засоби по догляду за нігтями потрібно високої якості, щоб вони не були занадто дешевими, так як така продукція не хорошого рівня.

Який засіб для зняття лаку краще вибирати?

Ні для кого не секрет, що крім лаків, потрібно вибирати і засоби, які допомагають від них позбутися. Тому уважно потрібно підходити і до вибору рідини для зняття лаку. Це косметичний засіб, який нескладно знайти в продажу, воно може бути в різному вигляді:

  • Гель,
  • Крем,
  • Проста рідина.

Але яке з цих коштів можна назвати найбільш економним і в теж час якісним? Тут багато хто задається питанням, чи має в складі присутні ацетон? У кожного свої переваги, але є плюси і мінуси його наявності. Наприклад, якщо рідина з ацетоном, то такий засіб витрачається менше, а ось стирає швидко і якісно будь-лак. І ще один плюс, ацетон швидко випаровується з нігтьової пластиною, і в результаті довгого зіткнення не відбувається.

Але є і ряд мінусів, це сильний запах і здатність обезжиривать нігтьову пластину, а значить, відбувається видалення важливої захисної нігтьової плівки. Якщо постійно використовувати такий засіб, то можна помітити, що стан нігтя погіршиться. Вони стануть розшаровуватися і швидко ламатися, погано рости. До того ж така рідина не дозволяється до використання всім.

І з цієї причини багато виробники стали створювати рідина для зняття лаку, в якій відсутній це шкідливий компонент. Але при цьому є такі засоби, які також здатні розчинити лак. При цьому їх буде потрібно трохи більше, ніж тих, що мають у своєму складі ацетон. У будь-якому випадку потрібно вибирати те, засіб, у складі якого є пом’якшувальні компоненти. А якщо потрібно заощадити, то тут відповідь одна з ацетоном, але тоді краще робити частіше корисні процедури для відновлення.