Питання економії електрики стоїть дуже гостро. Мало хто може зараз обійтися без світла. Наявність електрики для сучасної людини є необхідною умовою для комфортного проживання. Навряд чи хтось добровільно відмовиться від того, щоб не користуватися ним хоча б якийсь час. Ми дуже сильно залежимо від штучного освітлення про від електроенергії як такої.

Як економити світло в квартирі з лічильником і зменшити рахунки. Це питання починають задавати багато дбайливі господарі. До того ж у багатьох вдома лампочки горять мало не весь день, особливо в туалеті чи ванній кімнаті. Щоб мінімізувати такі марні витрати електроенергії і, як наслідок, грошей, можна дотримуватися нехитрих порад.

Енергозберігаючі лампочки і прилади

Про співвідношенні звичайної лампи розжарювання та люмінесцентним вже давно і багато говорять. Економія часом доходить до 60%. Єдиний мінус у так званих енергозберігаючих ламп — ціна. Тут головне-точно знати лампочки якого виробника дійсно служать так довго, як це зазначено у рекламних релізах і упаковці. І звичайно враховувати особливості роботи електромережі в своєму будинку. Напевно ви помічали, що в якійсь кімнаті будь лампочки перегорають швидше. Значить туди можна купувати лампи подешевше.

Так само корисно встановити такі прилади, як диммери і датчик руху. Диммери допомагають регулювати силу напруги. А датчики руху стануть хорошим помічником в питанні економії тим, хто постійно забуває вимкнути світло. З ними проблема буде вирішена раз. Він буде включати і вимикати світло тільки, якщо хтось присутній в кімнаті.

Багатотарифний лічильник

В питанні економії електроенергії немає ніякої містики. А розрекламований прилад перетворення енергії в електрику є просто шахрайської вигадкою. Якщо ви дійсно хочете зберегти свої фінанси від зайвих розтрат, то встановіть краще багатотарифний лічильник. Особливо якщо любите посидіти вночі біля комп’ютера або подивитися до пізна телевізор.

Побутова техніка

Вимкніть з розетки ті прилади, якими ви точно не будете користуватися вночі і на протязі дня. Телевізор, мікрохвильова піч, комп’ютер, пральна машина і інші побутові прилади витрачають електроенергію перебуваючи в сплячому режимі. Звичайно це незначна частка, відсотків 5-10. Але якщо підсумувати витрати за рік, сума може виявитися цілком гідною для того, щоб не викидати її на вітер.