Фріланс – це діяльність, яка заснована на віддаленій роботі і отримання доходу. Ви також можете бути зайняті віддаленим бізнесом і працювати з клієнтами за договором співпраці.

Фрілансером можна назвати ту людину, яка заробляє гроші за допомогою віддаленої роботи. Також існують замовник і сам клієнт. Всі завдання створюються, виконуються, оплачуються через Інтернет.

Чим же займається фрілансер і в чому суть його роботи? Насправді, можна займатися тією роботою, яка може бути передана віддалено. Існує цілий спектр сфер діяльності, в яких можна працювати, не виходячи з власної квартири. І особиста присутність виконавця зовсім необов’язково. Наприклад, ви можете займатися:

1.Перекладом текстів на дому.

2.Розробкою макетів.

3.Створенням власних сайтів.

4.Програмуванням і версткою.

Добре зарекомендували себе напрямом у фрілансі є обробка фотографій. Хочете ближче познайомитися з фрілансом? Тоді займіться розробкою ігор, анімації, відео та ін.

Фріланс передбачає ту роботу, коли спеціаліст самостійно знаходить клієнта і працює з ним на відстані. Людина, що вирішила зайнятися фрілансом, сам вирішує, з яким замовником йому працювати, обговорює всі питання, що стосуються роботи: терміни виконання, оплату.

Які види діяльності фріланса бувають?

За допомогою інтернету можна виконувати практично будь-які види робіт. Основні види діяльності фріланса припускають роботу:

1.Верстальником сайтів.

2.Рерайтером і копірайтером.

3.Перекладачем текстів.

4.Дизайнером.

5.Творцем нових сайтів.

Які є майданчики для фрілансерів?

Інтернет-майданчики дозволяють заробити в Інтернеті на фрілансі. Серед найбільш популярних майданчиків виділяють:

  • fl.ru. Особливо приваблюють зручність, надійність цього сервісу. Свою діяльність вона здійснює вже більш десяти років. Новачкові в області фріланса можна придбати pro-аккаунт. У цьому випадку реально буде відгукнутися лише на 5 проектів в місяць. Серед головних переваг цієї інтернет-майданчики варто виділити велику кількість різної роботи, привабливий інтерфейс.
  • Work-zilla. Ця біржа ідеально підходить для людей, які потребують підробці. Тут присутній достаток різних дрібних завдань, виконати які не під силу кожній людині. Реєстрація забере у вас пару хвилин, далі треба буде пройти легкий тест. Тут дуже важлива репутація і величина рейтингу. Його можна буде легко набрати, виконуючи різні завдання.