Читаючи ці рядки, ви не витратите марно свій час. Перед вами покрокова інструкція, як познайомитися з дівчиною. Не треба боятися зазирнути у своє свідомість, в якому глибоко закладено бажання знайти собі відповідну пару для серйозних стосунків. Так, іноді достатньо одного погляду, щоб зрозуміти – ось воно, моє щастя. Але, досить часто доводиться прикласти ряд зусиль. І виникає питання, з чого почати, як зав’язати знайомство і не схибити в новому контакті.

Крок перший – подолання внутрішнього бар’єру

Ні для кого не буде секретом, що чоловік, навіть самий сором’язливий, по своїй природі – завойовник. І при цьому можливість бути відкинутим лякає багатьох. Мабуть, більша частина чоловічого населення намагається на психологічному рівні зберегти для себе статус «переможця», ніж впасти в бруд обличчям.

Саме тому, багато чоловіків намагаються уникати серйозних стосунків або стверджують, що комфортно почувають себе у ролі холостяка. Мало, хто здатний зізнатися навіть самому собі в присутності страху і боязні переступити межу незвіданого. Як познайомитися з дівчиною, якщо ти соромишся?

Згадайте всім відому фразу, — хто не ризикує, той не п’є шампанського. Мова йде про благородній ризик, який в подальшому може принести вам масу нових і приємних вражень, що виникли в контакті з прекрасною половиною людства.

Так, ось ще одна. Інформація для самих боязких і сором’язливих молодих людей. Подолати внутрішні бар’єри допомагає виключно метод проб і помилок. Простий приклад, який буде зрозумілий абсолютно всім. З п’яти знайомств, одне завжди дасть позитивні паростки.

І не треба після першої ж невдачі «складати руки» і говорити, що «ваша половинка ще не народилася» або «блукає десь далеко від вас». В якості підтримуючої фрази в даному випадку краще сказати самому собі, — «можливо, це не моє». «Написати роботу над помилками», і відправитися на пошуки свого щастя.

Крок другий – залучення уваги

Уявіть, що ви йдіть по вулиці, думки, як завжди, далекі від того, що відбувається. Раптом серед натовпу з’являється вона, та сама, з ніжною посмішкою на губах, загадковим поглядом, і абсолютно вас не помічає.

У багатьох чоловіків і хлопців у такий момент виникає паніка, як познайомитися з дівчиною і зуміти зацікавити її. Не треба малювати собі заздалегідь якісь сценарії і намагатися згадати заїжджені фрази. Тільки імпровізація, і не більше. Кожна ситуація оцінюється по-різному.

Але всі вони мають загальні рекомендації щодо того, як правильно познайомитися з дівчиною і отримати її номер телефону. Ви готові? Тоді запам’ятовуйте.

Прописна істина – добро породжує добро. У випадку знайомства посмішка і відкритий погляд творить чудеса. Ви не залишитеся ні поміченим. Дівчина, навіть будучи в не дуже гарному настрої, відповість вам тим же.

Ось тепер з’являється шанс підійти і або просто пожартувати, знаючи при цьому міру, завести невимушену бесіду, ні до чого не зобов’язує. При цьому не треба заздалегідь малювати картину передбачуваних відповідей. Чистий аркуш, на якому мазок за мазком створюється ваше полотно.

Ось тут головне – не захопитися. Не варто намагатися написати шедевр імпресіоніста. Фраза знаменитого класика «і нісенітниця прекрасну несла» вам не підходить. Завдання – розговорити дівчину, дати їй відчути свободу і стати розкутою в контакті з вами. Це потрібно для того, щоб усунути всі перешкоди при подальшому розвитку подій.

Крок третій – продовження слідує

Найсміливіший може просто підійти до дівчини і попросити номер телефону або написати свій. У п’ятдесяти відсотках випадків, це працює. Але, повірте, почати знайомство набагато простіше, ніж його продовжити.

Дівчата, як правило, живуть ілюзіями. Хлопці ж воліють дії і практику. Часом це невідповідність руйнує все те, що ще не почалося. Тому не варто поспішати і дати можливість розвиватися подіям по наростаючій.

Не варто бути настирливим. І вже тим більше висувати свої вимоги на першому побаченні.

Так, що стосується зустрічей, то їх слід призначати кожен раз в новому місці. Не обов’язково, якщо це будуть якісь дорогі ресторани. Враження на жінку можна зробити, проявивши трохи фантазії, попередньо з’ясувавши як би ненароком її переваги.

І не намагайтеся відразу знайти загальних знайомих. Це може зіграти не на вашу користь. Завжди знайдеться такий «доброзичливець», яку внесе якесь зерно сумніву. На жаль, підсвідомо всі чоловіки і жінки залежні від другорядного думки.

Ведіть рівнозначний діалог. Не захоплюйтеся розповіддю про себе чудовому. І не задавайте питань, здатних сконфузить дівчину. Все прийде само собою.

Крок четвертий – від теорії до практики

У багатьох виникає питання – де познайомитися з дівчиною? Точної адреси вам ніхто не дасть. Зав’язати нові стосунки ви можете де завгодно, причому досить часто подібне відбувається не заплановано.

Зустріти прекрасну незнайомку і підійти до неї, щоб постати у всій красі, можна на вулиці, вечірці, якихось заняттях. Ні коли не дізнаєтеся, де вас торкнеться стріла Амура. До цього не можна підготуватися заздалегідь. Але, є певні сценарії, про які зараз і підійде мова.

Як познайомитися з дівчиною на вулиці

Проблема існує, але, повірте, далеко не глобальна. Справа в тому, що більшість дівчат виховані у святенницькому відношенні до вуличних знайомств. Тому краще завуалювати свої відверті бажання і створити нестандартну ситуацію.

Не треба довго думати і сумніватися, щоб підійти на вулиці до цікавить вас дівчині. Досить поспостерігати за нею протягом чотирьох – п’яти хвилин. І практично одразу знайдеться відповідь, як познайомитися з дівчиною в даному конкретному випадку.

У контакті з нею будьте серйозні, намагайтеся не привертати зайвої уваги з боку. Зробіть все так, щоб не здатися вульгарним.

Можна відразу перейти до дій і представитися. Чи гарно пожартувати, а також запропонувати свою допомогу. Багато що визначає ситуація, що склалася.

Не забороняється підійти до дівчини, навіть якщо вона в оточенні своїх друзів і близьких. Але, в цьому випадку краще всього попросити її про декількох хвилинах усамітнення, щоб у безпосередньому контакті сконцентрувати увагу на своїй персоні.

Як познайомитися з дівчиною на вулиці, якщо вона йде рука об руку з мамою? Складно, але можливо. Необхідно привернути увагу саме з боку її матері. Пам’ятайте про те, що тільки схвалення матері послужить свого роду поштовхом, щоб зав’язати тривале знайомство з об’єктом, який вас цікавить.

Розв’яжемо питання і щодо того, як познайомитися з дівчиною на вулиці, якщо вона гуляє, приміром, з маленькою дівчинкою. Не треба боятися чи соромитися. Краще всього підійти і почати розмову з якої жарти або зробити комплемент дитині. А вже після цього сміливо сказати: хочу познайомитися з вами. І якщо немає ніяких перешкод, то дівчина відреагує адекватно. Обов’язково в контакті з дівчинкою проявіть свою любов до дітей. Це стане вирішальним моментом.

Варто сказати кілька слів щодо того, як познайомитися з красивою дівчиною. В принципі, тут немає ніяких окремих рекомендацій. Важливо пам’ятати і знати тільки одне – красива дівчина відчуває себе більш впевнено і завжди здатна оцінити свою зовнішність по достоїнству. Щоб підійти до неї з метою знайомства, головне не загострювати увагу на її красі. І навіть, навпаки, в контакті з такою дівчиною краще взагалі не згадувати її зовнішні дані, що здатне викликати додатковий до вас інтерес. А далі, все як зазвичай.

Де можна познайомитися з дівчиною ще? Для багатьох будуть актуальні простори Всесвітньої павутини, про що і підійде далі мова.

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті

Зробити це можна на сайтах знайомств, у чатах та соціальних мережах, наприклад, в контакті. Не забороняється просто написати повідомлення з якоюсь банальною фразою, що найчастіше і відбувається в «Вконтакте». Лише після того, як зав’яжеться листування, дозволено відкрити свої карти» і написати сподобалася дівчині в «вк» відверто: хочу познайомитися ближче.

Дуже важливо правильно підійти до заповнення своєї анкети у «вк» і написати правдиву інформацію. Завжди залишатися на позитиві. Не втомлювати занудними статусами. І намагатися виділитися у «вк» на тлі інших.

Як познайомитися з дівчиною в інтернеті, зокрема у «вк», якщо вона не побажала написати відповідне повідомлення. Це означає лише одне – ви не змогли її зацікавити. Переламати ситуацію на свою сторону можна, якщо написати ще раз, але після ознайомлення з її сторінку в контакті.

Можливо, знайдуться якісь цікаві фотографії або ж спільні знайомі в «вк». Важливо проявити серйозність намірів і написати повторне повідомлення в «Вконтакте», зробивши наголос на свою зацікавленість в її житті.

Якщо в контакті викладені відверті фото, і бажання познайомитися з дівчинкою у «вк» базується лише на цій підставі, не варто демонструвати свій первісний інстинкт. Хто знає, чим вона керувалася. Можливо, дівчина в реальному житті працює фотомоделлю в стилі «ню». Здійснюючи спроби писати їй повідомлення в «ВКонтакте», треба бути обережним і підбирати правильні слова.

Яку б модель знайомства ви не вибрали, важливо завжди залишатися коректним, дотепним і веселим. Впевненість у собі дозволяє брати великі висоти, будь то об’єктивна реальність чи інтернет, наприклад сайт «ВК». Не забувайте про почуття міри і завжди грамотно підводите підсумок. І нехай природа підкаже вам, в якій ситуації і як вчинити.