Як і де познайомитися із хлопцем або чоловіком для відносин

Жінка за своєю природою не може бути одна. Проте багато хто в гонитві за ефемерним щастям забувають про своє призначення. Адже треба спочатку отримати гарну освіту, влаштувати кар’єру. Загалом, все, чому вчать з дитинства батьки. І варто зупинитися на мить, як виникає просте питання — а чому одна?

Ось тут і починається найцікавіше. Начебто все є, але чогось не вистачає. Йдучи до поставленої мети, жінка втрачає навички елементарного спілкування з сильною половиною людства. З’являється невпевненість в собі і своїх силах, або навпаки манірний вигляд, ще більше відвертає від себе.

А насправді все просто. І раз вже ви дочитали до цього моменту, то тема «Де познайомитися з чоловіком для серйозних відносин» для вас вельми актуальна. Не треба боятися зізнатися самій собі. Як раз це і буде першим серйозним кроком у подоланні внутрішніх бар’єрів. Але, про все по порядку.

Частина перша – перетворення

Як і де познайомитися із хлопцем або чоловіком для відносин

Будь-яка мета передбачає наявність маленьких підцілей. І в даному конкретному випадку – це подолання всіх перешкод, які заважають розв’язати задачу «як познайомитися з хлопцем».

Жінка повинна випромінювати «внутрішній світ». І вже у жодному випадку не блищати великою кількістю прикрас і надмірним макіяжем. Створіть навколо себе певну ауру таємничості, підкресливши при цьому природну красу.

І не треба говорити, що її немає, і не було. Немає такої жінки, яка не змогла б порадувати оточуючих блиском в очах або чарівною усмішкою. Кожна прекрасна по своєму. Ось ці особливості і слід підкреслювати. А не наносити кілограми косметики, під якої ніхто не побачить вашу індивідуальність.

На що ще потрібно звернути увагу? Вирушаючи на «промисел», важливо продумати до дрібниць свій наряд. І перше, що слід відкинути в бік, — це короткі спідниці, джинси, витягнуті светри та футболки, надмірно декольтовані блузи.

А тепер маленький секрет. Чоловіків привертає все те, що для них незрозуміло і невідомо. Саме тому бажано надіти такі речі, які чоловіча половина людства не носить. Пам’ятайте про важливому законі Всесвіту – відносини будуються на полярності. Протилежності притягуються.

Що стосується міні-спідниць і глибоких декольте, то не варто відкривати чоловічому погляду відразу всі свої принади. Він сам повинен прагнути пізнати все. А якщо не буде таємниць, то і відкривати вже нічого.

Частина друга – «злачні» місця

Як і де познайомитися із хлопцем або чоловіком для відносин

Повільно, але впевнено продовжуйте рухатися до наміченої мети. А вона як і раніше все та ж. Тепер мова піде про місця, де можна познайомитися з чоловіком. Спочатку кілька загальних порад.

  • Перше – не шукайте чогось незвичайного. Вирушаючи на «полювання», важливо вибрати такий простір, де вам буде комфортно.
  • Друге – не варто зустрічати чоловіків поглядом «всі ви однакові». Жінка з таким внутрішнім настроєм заздалегідь приречена на провал.
  • Третє – будьте відкриті для спілкування. Але не перестарайтеся. Вмійте правильно вести бесіду, без зайвого кокетства і нестримної веселості. Все має бути до місця.

Переходимо до важливого і основного моменту – де познайомитися з хлопцем. Ви не повірите, але відповідь на питання лежить на поверхні. Ваші шанси значно зростають, якщо по-іншому поглянути на місце своєї роботи.

Варіантів маса. Можна краще придивитися до своїх колег. Коло інтересів розширюється, якщо згадати про постачальників, ділових партнерів і навіть представників перевіряючих органів. А скільки цікавих відвідувачів з різних питань проходять до вас на роботу? Змініть ставлення до оточуючих вас людям. Погляньте на них під іншим ракурсом. Головне – не кидайтеся «з вогню та в полум’я».

Якщо цей варіант з якихось причин все ж відпадає, то варто згадати про свою фізичну підготовку або спробувати захопитися підвищенням кваліфікації. Напевно, ви вже здогадалися, що мова йде про фітнес-клубах, всіляких курсах і навчальних програмах.

Безумовно, курси крою та шиття вам не підійдуть. Перевагу слід віддавати тим місцям, де чоловіків набагато більше, ніж жінок. Необхідно сконцентруватися на клубах за інтересами, автошколах і навіть секціях айкідо. Для тих, хто бажає звести знайомство з багатим представником сильної статі, ідеальні гірськолижні курорти і заняття лижним спортом.

Віддаєте перевагу активному способу життя більше часу проводити у розважальних заходах? Тоді варто по іншому поглянути на вечірки, корпоративи і дні народження друзів.

Якщо не захоплюватися спиртним і триматися трохи осторонь від інших учасників гулянки, то можна легко досягти бажаного.

Повірте, зустріти чоловіка своєї мрії не важко. Головне, не упустити цей момент і вчасно зорієнтуватися. Це може статися і в магазині, і в бібліотеці. Попросіть вам допомогти, наприклад, дістати товар з верхньої полиці. Але, при цьому поводьтеся в міру впевнено.

Не відпускайте жаданий об’єкт від себе відразу. Елегантно втягніть його в бесіду, зацікавте чим-небудь, але не будьте нав’язливі. Все має статися як ніби по натхненню. Проявіть жіночий професіоналізм. Адже «під лежачий камінь вода не потече».

Частина третя – піднімаємо планку

Як і де познайомитися із хлопцем або чоловіком для відносин

Познайомитися з багатим чоловіком мріє практично кожна жінка. Але, далеко не всім відомо, де знайти такого принца. Завдання трохи складніше, але, повірте, вирішувана. Якщо ви готові експериментувати, то вперед. Сміливо міняйте місце роботи на більш перспективний в плані придбання потрібного знайомства.

З багатим або хоча б подаючим надії на забезпечене життя чоловіком можна зустрітися, будучи працівником банку, продавцем автомобілів або на худий кінець чоловічого взуття, страховим агентом.

Якщо для досягнення бажаного результату ви готові витратитися, то відвідайте кінні змагання. І квиток на загальній трибуні не буде перепусткою до багатим і забезпеченим людям. Пам’ятайте про це і не скупіться.

Витрати на кілька порядків більше потрібні на дорогі ресторани або фешенебельні готелі. Тут шанси познайомитися з багатим зростають прямо пропорційно витратам.

А тепер напуття для тих, хто не шукає легких шляхів. Забезпечений чоловік потребує, щоб його змогли вислухати. Не треба перебивати, намагатися вставити своє вирішальне слово. Дайте йому виговоритися, розповісти про наболіле. Такому чоловікові співчуття не потрібно. Йому потрібно розуміння, душевна близькість і теплота.

Є одна важлива якість, яка високо цінується в таких колах. Багатий чоловік ніколи не вибере собі супутницю життя, обделенную інтелектом. Ваше завдання – блиснути своїми знаннями, не проявляючи переваги.

Частина четверта – буденна

Як і де познайомитися із хлопцем або чоловіком для відносин

Здавалося б, залучити до себе увага на вулиці найпростіше. Можливо, це так. Але, завести знайомство з вподобаним чоловіком може далеко не кожна. Як познайомитися з хлопцем на вулиці, цікавить дуже багатьох представниць слабкої статі.

Ось кілька способів, завдяки яким можна зав’язати дружні стосунки з натяком на подальший розвиток подій.

  • Щира посмішка обеззброїть практично будь-якого. А якщо додати трохи кокетства, то результат перевершить всі очікування.
  • Гуляє з собакою хлопець – грандіозний політ для фантазії. Пограйте з його вихованцем, запитаєте як кличка собаки. Похваліть її, висловити своє захоплення. Жоден собаківник не встоїть перед такою тирадою.
  • Хочете романтики? Будь ласка. Ініціюйте випадкову зустріч. В якості реквізиту можна взяти пачку паперів, яка розлетиться в різні сторони при раптовому зіткненні.
  • Для тих, хто має рішучою вдачею, коло можливостей, як познайомитися з хлопцем на вулиці, значно розширюється. У дощову погоду можна «пірнути» до нього під парасольку і завести невимушену бесіду. У парку підсісти на лаву або просто написати свій номер телефону і віддати прямо в руки.

Працюють всі без винятку способи. Який з них виберете ви, залежить лише від складу характеру.

Частина п’ята – просунута

Як і де познайомитися із хлопцем або чоловіком для відносин

Не можна залишити без уваги простори Всесвітньої павутини. Як познайомитися з хлопцем в інтернеті – ще одна нагальна проблема для прекрасної половини людства.

Якщо дотримуватися основних негласних правил, то зробити це не складно. Перше – ніколи не викладайте відвертих фотографій. Друге – зумійте виділитися серед сірої маси. Третє – завжди зберігайте свою гідність, особливо в спілкуванні з грубими чоловіками. Четверте – випромінюйте позитивний настрій. І п’яте – грамотно заповнити свою анкету, зберігаючи індивідуальність у всьому.

Частина шоста – завершальна

«Хочу познайомитися з чоловіком». Як часто ця фраза присутня в жіночих розмовах. А хтось просто замовчує про це. Неважливо, вголос чи сказані такі слова або промайнуло в думках. Важливо інше. Самотність не повинно погіршувати і без того непросте життя.

Сміливо вирушайте на пошуки свого судженого. Не бійтеся імпровізувати. Адже на те вона і друга половинка, щоб відтворити єдине ціле.