Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватися

Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяКожна дівчина, мріючи про красивою укладанні волосся, хоче, щоб її можна було зробити дуже швидко. З цією функцією добре справляється дифузор – спеціальна насадка для фена.

Для чого потрібна насадка дифузор на фені

Зміст статті

 • Для чого потрібна насадка дифузор на фені
 • Як правильно користуватися дифузором для фена
 • Що можна зробити за допомогою дифузора
  • Як зробити укладку на різну довжину волосся за допомогою дифузора
  • Як накрутити волосся за допомогою дифузора
  • Як вирівняти волосся за допомогою дифузора
 • Основні правила використання насадки дифузор

Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяЦей прилад як прискорює сушіння волосся, так і в значній мірі спрощує їх укладання. Це у своєму роді універсальна насадка для фена, яка дозволяє випрямляти і завивати волосся, надавати їм обсяг, укладати хвилею і багато іншого. З його допомогою і кмітливістю можна домогтися практично будь-укладання.

Сам по собі дифузор є доповненням для фена – насадкою з додатковими отворами і, так званими пальцями. Завдяки отворам гаряче повітря розсіюється, тим самим роблячи його застосування більш безпечним як для волосся, так і для шкіри голови.

Як правильно користуватися дифузором для фена

Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяПравильність використання дифузора зводиться до правильного вибору типу насадки, що підходить як для досягнення ваших цілей, так і для ваших волосся.

Важливо: неправильно підібраний тип може постійно заплутувати і ламати волосся, тоді як бажаного ефекту ви і поготів не побачите.

Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяНа даний момент існують наступні різновиди дифузорів:

 • Класичний. Часто є частиною основної комплектації фена. Являє собою напівкруглу сферу з шипами з закругленими кінцями середнього розміру. Не підходить для власниць густих довгих шевелюр.
 • Для довгого волосся. Відрізняється від класики матеріалом, з якого виготовлені шипи – у даному випадку це силікон, який завдяки своїй гнучкості перешкоджає заплутування густих і довгих волосся.
 • Для обсягу. Відмінною рисою є порівняно довгі шипи, які також оснащені додатковими отворами для проходження повітря. Подібне поєднання елементів направляє основна дія дифузора на коріння, що дозволяє надавати волоссю гарний обсяг. Крім цього, посилений потік повітря значно швидше висушує голову.
 • Для завивки. Ця конструкція має більш дрібними шипами і в меншій їх кількості в порівнянні з класикою, завдяки чому волосся обвиваються навколо цих «пальців» беручи хвилясту форму.
 • Для тонкого волосся. Такий дифузор має круглу форму з поглибленням посередині, а всі шипи мають різну довжину. Подібний дифузор по-справжньому не робить кожну волосинку, але створює видимість цього ефекту.

Використовуючи дифузор, підходящий для вас варіант, ви зможете швидко досягти бажаного результату.

Що можна зробити за допомогою дифузора

Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяПристрій володіє великим функціоналом. Він необмежений створенням однієї-двох укладок. Більш того, деякі його ефекти можуть бути кардинально протилежні один одному, наприклад, випрямлення і завивка. Дівчата, які вже призвичаїлися з використанням дифузора, можуть створювати на своїх головах хвилю, ефект природного безладу і багато інші модні укладання.

Якщо ви ще новачок у цій справі, то не варто відразу кидатися на виконання складних завдань, спочатку необхідно набити руку на простих укладках.

Важливо: перед будь-якою операцією необхідно попередньо вимити голову.

Як зробити укладку на різну довжину волосся за допомогою дифузора

Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяОдним з найпростіших варіантів, які підходять для всіх, є експрес-укладання. Вона займає мало часу і не вимагає наявності особливих навичок. Для її створення досить слідувати простим алгоритмом:

 • Нахиліться головою вниз, направивши фен перпендикулярно по відношенню до волосся.
 • Просушіть волосся, накручуючи пасма по одній на шипи. Насадку при цьому необхідно переміщати пружинистими рухами: то наближаючись, то віддаляючись від шкіри голови.
 • Остудіть холодним режимом і тонким шаром пройдіться лаком біля коріння і по довжині.
 • На кінчики нанесіть засіб для укладання і знову просушіть таким же способом. Не забудьте після закінчення процедур остудити волосся холодним повітрям.
 • Як накрутити волосся за допомогою дифузора

  Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяДля накручування найкраще буде придбати прилад зі спеціалізованою функцією, але можна обійтися і класичним варіантом, дотримуючись при цьому нескладної послідовності дій:

 • Мийте голову без утяжеляющего бальзаму.
 • Нанесіть на корені мус для укладання. При бажанні отримання ефекту мокротиння можна додати гель.
 • Просушіть шевелюру, обертаючи дифузором проти годинникової стрілки. Відривати насадку від шкіри голови при цьому не варто.
 • Після просушування нахиліть голову вниз, легко взрыхлите волосся і підніміть їх пальцями біля коренів.
 • Остудіть холодним повітрям і збризніть лаком.
 • Важливо: при накручуванні не радять змінювати напрямок руху дифузора, однак якщо у вас коротке волосся, то це тільки допоможе вам добитися ефекту милого безладу.

  Як вирівняти волосся за допомогою дифузора

  Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяВипрямити волосся даною насадкою простіше простого. Для цього необхідно нанести ваше улюблене засіб для укладання і просушити шевелюру, прочісуванням ніби користуєтеся гребінцем. Для досягнення кращого ефекту потрібно сильно притискати насадку під час розчісування.

  Довідка: кращий ефект дозволить вам отримати застосований при митті голови шампунь, що надає блиск волоссю.

  Основні правила використання насадки дифузор

  Як користуватися дифузором на фені: для чого потрібна насадка дифузор на фені, і як нею користуватисяНезважаючи на те що дифузор досить безпечний прилад, слід дотримуватися деяких правил при його використанні. Здебільшого вони містять у собі основні вимоги безпеки поводження з електричними побутовими приладами і деякі уходовые:

  • Перед включенням приладу в мережу переконайтеся в цілісності дротом і установки. При наявності ушкоджень варто утриматися від його використання та звернутися до майстра з ремонту.
  • Не беріться за рукоятку фена мокрими руками.
  • Не направляйте гарячий потік повітря на одну ділянку шкіри тривалий час. Хоча дана насадка додатково розсіює його порівняно з феном, при дуже ретельному прогріванні можна завдати шкоди шкірі голови.
  • Не використовуйте дифузор щодня. Навіть щадний режим з термозахистом з часом послаблює ваші локони, позбавляючи їх здорового блиску.
  • Не залишайте прилад включеним без нагляду.

  Якщо ви вже досить замучали спробами укладання потрібним чином звичайним феном, а купувати насадки не наважуєтеся на увазі їх вузькоспрямованості і нерентабельність, то обов’язково зверніть увагу на дифузор – в більшості випадків цей прилад може втілити ваші бажання в життя.