Крим як курорт приваблює своєю природою, екскурсійною програмою і, звичайно ж, Чорним морем. Росіянам дістатися до Криму стало проблематично в силу політичних аспектів, але це посильне завдання, якщо прокласти маршрут правильно. Початковими пунктами відправлення в Крим можуть стати Краснодар або Анапа.

Літак.

Самий швидкий спосіб потрапити в Крим – це летіти літаком. На літній сезон багато компаній проводять акції по зниженню цін на квитки. Переліт з Анапи варіюється по вартості від 4360 рублів з проведеним часом в повітрі близько 1 години. Переліт з Краснодара обійдеться в 5000 рублів, і час польоту складе 1 годину 10 хвилин. Компанії, що надають такий вид послуг, зазвичай ведуть рекламні компанії задовго до курортного сезону.

Поїзд.

Завдяки доступній функції «Єдиний квиток» можна не хвилюватися за точне прибуття в місце призначення і подальше прямування до пункту призначення. Час відправлень і переправ прораховано з урахуванням пасажиропотоку, не потрібно чекати по кілька годин іншого виду транспорту. У вартість такого квитка вже вкладена поїздка на поїзді, поромі і автобусі. Координатори, присутні на маршрутах можуть правильно направити пасажира в будь-яку точку Криму, також придбати квитки можна і через мережу інтернет.

Варто врахувати, що оформити проїзний документ можна за 24 години від відправлення автобуса з Анапи або Краснодара.

Автобус.

Найпоширенішим методом поїздки в Крим з Краснодара є доступність автобусів, які курсують як прямими, так і транзитними маршрутами. На переправі такі автобуси відправляються позачергово, або пасажирів буде чекати інший автобус в кінцевому пункті водяній переправи. З Анапи автобуси курсують за подібною схемою, але з урахуванням часу проходження поромів варто ознайомитися завчасно.

Робота переправи в Криму.

Переправа, яка відряджає пасажирів в Крим, працює цілодобово. У середньому інтервал між поромами становить 30 хвилин. Існують пороми, що перевозять великі вантажі – автомобілі, автобуси і пасажирів, так і поменше розраховані лише на пасажиропотік. Час, проведений в дорозі, становить 20 хвилин. З зручним додатком для смартфонів можна ознайомитися з роботою порту та станом порома на даний проміжок часу.

У нічний час доби пороми можуть відправлятися рідше, що змушує пасажирів правильно розраховувати час. І звичайно переправа може закритися на час шторму, а при буйних вітрах переправу проводять тільки на маленьких поромах.