Щоб швидше і ефективніше розкрутити свій канал в Youtube потрібно придумати йому оригінальне і досить цікаве гарне іменування.

Завдяки грамотному і цікавого імені такий канал легше можна буде виявити в Інтернет. Також раціональне і правильне найменування поліпшить розкрутку в пошуку, а також збільшить кількість передплатників і переглядів, а це має велике значення. До того як створити канал в Youtube потрібно вибрати йому добре продумане ім’я, яке точно допоможе в подальшій розкрутці. Головний фактор вибору імені це дотримуватися основних правил, які дуже прості і легкі.

Як підібрати ім’я каналу, головні правила і моменти:

1. Тематика. Головне і саме раціональне правило це відповідність загальній тематиці, тобто для ігрового каналу з летсплеем краще взяти іменування ArtemLetsPlays, що поліпшить якість оптимізації і ранжирування. Тематика тут дійсно має величезне значення, тому ім’я для каналу повинна чітко відповідати її темі.

2. Ім’я повинне легко запам’ятовуватися. Ім’я каналу повинна відповідати його загальної тематики, а також легко запам’ятовуватися, завдяки чому канал легко і просто можна буде виявити серед багатьох інших.

3. Довжина імені повинна бути короткою. Бажано, щоб довжина імені каналу була короткою, так як довге ім’я сильно погіршує запам’ятовування глядачами.

4. Ім’я має бути оригінальним і це факт. Такий канал повинен мати оригінальне ім’я, а також краще не робити його співзвучним з іншими каналами, які більш популярні і актуальні сьогодні в мережі. Якщо ім’я буде співзвучним інших каналах, або просто стане повторювати інші, то просто у вас з’явиться безліч хейтеров, позбутися яких буде важко.

Покращуємо ім’я каналу, основні поради

Чотири правила зазначені вище будуть самими головними і основними, дотримуючись яких ім’я каналу буде легко запам’ятовуватися людиною. Щоб поліпшити ранжування в ім’я каналу можна додати ще основні короткі фрази, що теж покращить запам’ятовуваність. Якщо стоїть питання, як краще всього назвати канал на ютубі, то достатньо просто враховувати правила вказані в статті. Тільки якщо канал буде різнобічним, то краще додати в ім’я тільки основні фрази інакше вона буде занадто довгим. Ім’я повинно бути красивим і логічним, а ось велика кількість символів, що йдуть підряд вважається дуже поганим фактором.

Потрібно тут ще розуміти, що іменування слід вибирати відразу, так як потім його змінити не вийде точно. Тут слід враховувати фразу: Яке ім’я буде у корабля так він і попливе, саме від цього моменту значно залежить доля каналу. Ім’я каналу може бути брендовим з певної торгової маркою це досить просто, легко і зустрічається сьогодні часто. Враховувати всі загальні принципи складання імені каналу буде важко, хоча 2-3 принципу враховувати слід точно, інакше канал не стане популярний і актуальний.