Річниця з дня одруження – це знаменна дата для подружжя. В цей день вони об’єднали душі, ставши єдиним цілим. Саме цим днем вони випробували позамежне щастя. І продовжують радіти йому щорічно.

Так як це свято вважається офіційним днем народження сім’ї, на нього заведено дарувати подарунки, привітання й позитивні емоції. Ким би не була для вас пара: батьками, друзями, родичами, знайомими – вони заслуговують в цей день поваги.

Якщо ви є гостем урочистості, значить, «молоді» вважають вас досить близькою людиною. Відповідайте їм взаємністю.

Якщо «молодята» дуже близькі вам, у вас є прекрасна можливість довести, наскільки цінні для вас відносини з ними. Адже існує безліч способів незвично привітати з річницею весілля.

Вітаємо з річницею весілля друзів

Будь-які ваші подарунки завжди будуть оцінені, навіть якщо їх супроводжує невміле привітання. Але ми хочемо виділитися, майстерно привітавши рідних друзів. Тому включаємо фантазію.

Відмінним подарунком буде взяти на себе клопоти свята, давши «винуватцям торжества» відпочити, ні про що не дбаючи. Звичайно, це можуть зробити не тільки друзі, але лише вони здатні перетворити свято в цікавий захід.

З друзями подружжя ведуть себе інакше, більш розслаблено. Тому друзі знають трохи більше, ніж інші гості. І саме з цієї причини, вони в силах «утнути» щось незвичайне, влаштувати «молодим» сюрприз.

Приміром, друзі можуть створити тематичний сценарій весілля, сюжет якого крутиться навколо таємних бажань подружжя. Якщо вони мріють відпочити на морі, влаштуйте їм вечірку на яхті. Або, якщо в їх уяві блукає підкорення Евересту, створіть атмосферу ризику. Можливо, навіть приготуйте для всіх бажаючих стрибки з парашутом.

Даний сюрприз приємно здивує не тільки ювілярів, а й усіх присутніх.

Вітаємо з річницею весілля батьків

Хто, як не чудові вдячні діти, виховані в любові і гармонії, може прикрасити важливі сімейні дати.

Батьки прожили разом вже мінімум 20 років, з кожним роком стаючи все щасливіше. Ваше завдання – продовжувати нагадувати батькам про це. А також про те, за що вони полюбили один одного, за що цінують свої відносини і чому так важлива романтика.

Тільки діти здатні створити приємну для подружжя атмосферу, що нагадує про радощі, що супроводжують сімейному життю.

Згадайте, як намалювали свій перший малюнок і показали його батькам. Як в перший раз ходили разом в театр, цирк, кіно. Зберіть мозаїку життя з шматочків-спогадів і подаруйте її батькам.

Це буде дуже милий і незвичайний сюрприз, який викличе у ваших тата і мами сльози щастя і радості.

До речі, батькам чоловіка або дружини теж можна зробити такий подарунок. Тільки інформацію доведеться збирати не з своєї пам’яті. Зате відчуєте себе журналістом.

Вітаємо з річницею весілля чоловіка

Найприємнішим подарунком від дружини буде сюрприз чоловікові на річницю весілля. Порадуйте дружина тим, про що він давно мріяв, але не мав можливості придбати. Тим, чого він від вас не чекає.

Якщо ви занадто скромна, то презентуйте йому вночі танець. Він дуже здивується, а ваше інтимне життя урізноманітнюється.

Можна знайти і запросити старих друзів коханого, яких він давно не бачив і мріяв побачити. Таке «Жди меня» — це не просто сюрприз. Чоловік ще довго буде вдячний за таку приємну несподіванку.

Вітаємо з річницею весілля дружину

Жінки в будь-якому віці люблять романтику. Якщо ви хочете порадувати дружину, то гарне привітання з річницею весілля буде в самий раз. Наголос на слово «красиве».

Викладіть його трояндами або пелюстками троянд. Напишіть на рекламному постері. Виведіть крейдою на асфальті. Або зробіть татуювання-привітання. Стрибніть з парашутом і, приземлившись близько подружжя, скажіть щось на кшталт: «Я ризикну своїм життям заради тебе. Ти настільки дорога мені, що життя, в порівнянні з тобою – дрібничка. Тільки ти мій справжній діамант».

Нехай навіть привітання буде складатися усього з трьох чарівних слів – я люблю тебе, але зате воно захопить кохану, а ідея стане в нагоді вам, чудового чоловіка, на наступні важливі дати.

Вітаємо з річницею весілля близьких родичів

Зазвичай побажання на річницю весілля від близьких родичів відображаються в подарунках.

Приміром, на ситцеве весілля «молодим» можна побажати достатку, подарувавши їм гроші або грошове дерево.

Привітання з шкіряною весіллям полягають, в основному, у презентах – кошиках із засобами по догляду за тілом. Адже подружжя повинні стежити не тільки за «шкірою» сімейних відносин, а й за власною шкірою. Зовнішній вигляд чоловіка і дружини грає важливу роль в їх відносинах.

Ви близькі з парою, тому добрі слова вони чують від вас часто. З цієї причини, варто зупинитися саме на подарунки. Вибираючи їх, виходите з самої дати та її символіки.

Вітаємо з річницею весілля далеких родичів і знайомих

Залиште креатив друзям «винуватців торжества». Ваше завдання — привітати з річницею весілля.

Зазвичай далекі родичі або знайомі скидаються разом і дарують «молодятам» один, але дорогий і потрібний подарунок: машину, квартиру, техніку, кінотеатр, гроші. Таким чином, всі роблять свій внесок і не заморочуються над тим, що подарувати.

Приємні нюанси

Торт

Вкрай важливий торт на річницю весілля. Він обов’язковий на всіх урочистостях. Торт символізує достаток щастя, сімейний достаток, а також солодку любов.

Якщо ви позбавите «молодих» від вибору торта, вони будуть вам вдячні. Взявши на свої плечі відповідальність за солодкість, ви допоможете подружжю не тільки фінансово, а й морально: вони не поругаются, маючи різні уподобання.

Однак, підносячи «молодим» торт на річницю весілля, будьте уважні до їх бажань. Ви повинні максимально зрозуміти їх смаки.

Дизайн

Привітати з річницею весілля можна трохи інакше. Якщо у вас є здібності або просто бажання «творити», можете відчути себе дизайнером.

Для будь-якого свята важлива обстановка. Тим більше, для річниці весілля. Адже кожна річниця має свою символіку, яка зобов’язана відображатися в дизайні. Інтер’єр і екстер’єр вкрай важливі.

Тому ознайомтеся з основами дизайну, якщо ви ще не знайомі, і приступайте до прикраси приміщення, де буде проходити святкування.

«Винуватці торжества» будуть дуже вдячні вам, цей сюрприз викличе у них бурю позитивних емоцій. Таке привітання, особливо якщо воно зроблено вміло, подружжя не забудуть ніколи. Адже ваш подарунок стане фоном для фотографій і збережеться на них назавжди.

Конкурси на річницю весілля

Також ви можете освоїти професію тамади, приготувавши для «молодих» конкурси на річницю весілля. Щоб допомогти вам в цій нелегкій справі, пропонуємо кілька цікавих і захоплюючих конкурсів:

1. Веселий конкурс-гра «Перша шлюбна ніч».

Видайте «молодятам» голку і нитку і відправте їх в окрему кімнату. Скажіть, що конкурс проводитися, щоб з’ясувати, наскільки пара вміє співпрацювати. Дружина повинна тримати голку, а чоловік – в голку всилити нитку.

Під час цього процесу в кімнаті з «винуватцями торжества» повинен бути включений диктофон, про який вони знати не повинні. В ньому вся суть конкурсу.

Як тільки пара виходить і демонструє вдетую в голку нитку, ви виносите диктофон і оголошуєте, що перша шлюбна ніч пройшла вдало. А тепер подробиці – і включаєте запис.

Сміх присутніх не змусить себе чекати.

2. Конкурс-естафета «Імена».

Бажаючі брати участь створюють два ланцюжки, стаючи один за одним. На значній відстані від «ланцюжків» поставте стільці з листочками паперу. Видайте першим учасникам маркери або ручки.

Завдання – добігти до стільців, написати ім’я одного з гравців своєї команди (своє) і повернутися назад, передавши ручку або маркер наступному гравцеві. І так далі.

Перемагає та команда, яка впорається із завданням швидше, зробивши при цьому менше помилок і не повторюючись в іменах.

3. Логічний конкурс «Вгадай-ка»

Сенс конкурсу в тому, щоб розповідати безглузді, на перший погляд, ситуації. Однак пояснення у них вкрай прості. Учасники повинні за допомогою навідних запитань самі дійти до них. Ви можете відповідати на запитання лише «так» або «ні».

Приклади ситуацій та відповідей:

 • Роздягнений йде по Арктиці і не мерзне. Чому? (Роздягнений — прізвище мандрівника).
 • Злочинець Іванов, який перебуває у розшуку, вирішив провідати дружину. Біля власного будинку він зустрічається зі своїм слідчим. Однак вони обидва опускають очі і проходять мимо. Що сталося? (Слідчий йшов від дружини Іванова).
 • Технік Петров робив розмітку на дорозі від корпусу заводу до прохідної. Він дійшов до прохідної, але все одно продовжив наносити розмітку, вже за територією заводу. Чому? (Технік Петров виносить фарбу додому).
 • Група людей зайшла в кімнату і стала витріщатися на вбивцю і його закривавлену жертву. Вони філософськи це обговорили і пішли далі. Чому люди не викликали міліцію? (Вони дивилися в картинній галереї картину «Іван Грозний вбиває сина»).
 • Такі конкурси на річницю весілля будуть цікаві всім присутнім, незалежно від статі і віку.

  Висновок

  Привітати з річницею весілля можна всіляко. І матеріальним подарунком, і поздоровленням, і допомогою в підготовці, а також проведення торжества. Головне – бажання.

  Мир вам та любов!