Як можна оригінально піднести подарунки на Новий 2018 рік

Новий рік – особливе свято, коли не тільки діти, але і дорослі чекають справжніх чудес. Щоб свято запам’яталося вашим друзям і близьким надовго, мало купити для них подарунки, потрібно піднести їх в незвичайній обстановці.

Як оригінально подарувати подарунок на Новий 2018 рік? Ви можете зробити його самі, вбравшись у костюми новорічних персонажів, або замовити в рекламному агентстві привітання Діда Мороза і Снігуроньки.

Можна найняти професійних артистів, які привітають ваших друзів голосами відомих акторів чи співаків, піднесуть презенти в костюмах ростових ляльок.

Невід’ємною складовою святкового подарунка є його упакування. Такі презенти повинні бути яскравими і ефектними. Як оригінально упакувати подарунок на Новий рік?

Згідно зі східним календарем, цей рік, який настане 16 лютого, буде роком Золотий Собаки. Його кольори – червоний, пурпурний, бордо, кораловий, рудий, перламутровий.

Стихія наступаючого року – вогонь, тому актуальними є також золотий і жовтий відтінки. Ці кольори варто використовувати при оформленні подарунків, які можна декорувати бантами, стрічками і намистом відповідних тонів.

Також велике значення має і обстановка, в якій їх дарують. Як оригінально подарувати подарунок на Новий рік 2018?

Якщо презенти призначені декільком людям, то можна повісити на ялинці картонні банани з певними номерами та побажаннями, а під ялинку покласти подарунки, що мають відповідні номери.

Господиня свята – Собака – по черзі діставати з-під ялинки і роздавати присутнім свої подарунки. Інший варіант – влаштувати веселий конкурс або вікторину з розіграшем призів.

Але повернемося до того, як можна оригінально упакувати подарунок на Новий рік? Якщо ви хочете повеселити людей, яким призначений презент, можна використовувати велику кількість пакувального матеріалу.

Заздалегідь домовтеся з кількома запрошеними на свято гостями, щоб вони спакували свої подарунки ретельно: поклали маленькі коробки у великі, використовували велику кількість пакувального матеріалу, стрічок, бантів тощо Такі презенти викличуть багато сміху і піднімуть настрій вашим друзям і близьким.

Як ще можна оригінально піднести подарунки на Новий рік? Процес привітання можна перетворити на справжнє святкове дійство, яке запам’ятається вашим друзям і близьким надовго.

Наприклад, подарунок можна вручити несподівано, прислати з кур’єром, залишити десь, щоб той, кому він призначений, знайшов його сам. Не забудьте красиво упакувати ваш презент і супроводити його вітальною листівкою.