Машина для деяких людей – це не тільки засіб пересування, але і предмет розкоші. У кожного з нас хоч раз в житті спливала думка «Хочу заробити собі на машину».

Якщо ви студент і мрієте купити машину, то потрібно слідувати певним правилам. На жаль, так влаштовано, що студенти – це одна з найбідніших категорій населення. Звідки ж взяти гроші на купівлю машини і яким радам треба слідувати?

Зробіть крок назустріч мрії

  • В першу чергу, в думках потрібно уявити автомобіль своєї мрії, якої марки та кольору він повинен бути. Ваша мета повинна бути максимально конкретною, можна походити по автосалонам в пошуках заповітної «красуні». Дуже важливо визначитися з типом кузова, комплектацією, а також кольором;
  • Будьте реалістом. Якщо ваш заробіток на даний момент становить 30000 рублів на місяць, то ставити в якості мети дорогу іномарку вартістю 10 мільйонів рублів було б украй нерозумно. Фахівці стверджують, що ідеальний варіант для покупки – це машина, вартість якої не перевищує вашого сумарного доходу за 10 місяців. Тобто, якщо ви заробляєте 30 тис. руб, то має сенс орієнтуватися на машину вартістю 300000 рублів.

Як заробити звичайному студенту на машину?

Крім основного навчання, має сенс зайнятися пошуком отримання додаткового доходу. Наприклад, молодим людям вечорами можна зайнятися фізичною працею. Для дівчини-студента оптимальний варіант – це пристрій на роботу офіціантом в нічні зміни. Так, не дуже легко буде поєднувати навчання і роботу, зате результат не змусить себе чекати.

Крім того, можна вдатися до пошуку додаткового заробітку в інтернеті. В даний час існує дуже багато серйозних сайтів, де реально заробити гроші. Пам’ятайте, що за роботу в інтернеті ні в якому разі не повинна стягуватися передоплата, інакше це розлучення! Нерозумно сподіватися, що якийсь «чарівник» надасть вам сайт з прибутковістю в $1000 в місяць.

Накопичення грошей

Найскладніша і відповідальна частина – це накопичення грошей на автомобіль. Строго контролюйте власні витрати, стежте за тим, скільки ви витрачаєте на їжу, скільки на одяг.

При отриманні зарплати близько 10-20 відсотків відкладайте в окремий конверт. Також можна відносити гроші в банк в. отримувати за це відсотки. Це ще на один крок наблизить вас до покупки машини.

Автомобіль мрії вже стоїть перед вашими очима? Тоді вперед!