Розставання-це завжди сумно. Не допускайте розставання з коханими!

Прекрасне побачення, ви весь вечір гуляли по місту, були в ресторані і твоя дівчина просить провести її додому.

Біля під’їзду довге прощання, обійми, поцілунки, ніхто з вас не хоче розлучатися і раптом ти задаєш питання-можна до тебе зайти в гості?

Звичайно ж порядна дівчина відповість немає. Посилаючись на те що батьки вдома або що їй завтра рано вставати на роботу, а порядний хлопець не буде сильно наполегливий, чи все-таки буде?

Стоп! Комусь здається, що потрапити до дівчини в гості-це дуже просто, а для когось видасться це не розв’язуваної завданням. Не розв’язаних завдань немає, тому спробуємо розібратися в цьому питанні разом.

Кожна людина індивідуальна, а дівчата зазвичай, це особистості ніжні, ранимі і образливі.

Тобі дуже пощастило, якщо дівчина не образиться після твоїх натяків на продовження побачення у неї вдома, у неї може скластися враження що тобі від неї потрібна тільки інтимна близькість і відносини повернутися на початковий рівень або просто закінчитися.

Тому що б дівчина відкрила двері не тільки в своє серце, але і в свій будинок потрібно постаратися. До цього питання потрібен правильний підхід.

Як себе вести?

Якщо дівчина живе з батьками — це може стати каменем спотикання у продовженні побачення у неї вдома. Доак б не любила тебе дівчина, але до думки батьків вона все одно буде обов’язково прислухатися, а якщо ти порадуєш їх візитом пізно ввечері її батьки цього не зрозуміють і не зможуть оцінити всі твої позитивні якості по достоїнству. Пізній візит так само може спричинити скандал і дівчині просто буде заборонено продовжувати які-небудь з тобою стосунки. Не роби такої помилки.

До зустрічі з батьками слід добре підготуватися. На побачення з дівчиною дізнайся – чим захоплюється її батько і що любить її мати. Можливо у вас навіть знайдуться спільні захоплення з батьком наприклад рибалка. Так само дізнайся – що не подобається батькам дівчини.

Попроси свою улюблену познайомити тебе з її батьками коли у них буде вільний час. Твоя улюблена після такої пропозиції оцінить всю серйозність твоїх намірів. Навіть якщо ти не визначився з рішенням назавжди пов’язати своє життя з дівчиною з якою у тебе зараз стосунки з батьками все ж варто познайомитися.

І ось нарешті довгоочікувана зустріч, настав цей день, день знайомства з батьками, зроби батькам приємні подарунки. Веди за вечерею себе скромно, не варто заводити суперечка, відповідай на питання спокійно і розважливо. Якщо після сімейної вечері тобі пропонують залишитися ночувати то краще відмовитися від цієї пропозиції.

Запам’ятай: якщо ти сподобався батькам своєї улюбленої то двері до її будинку будуть для тебе відкриті не залежно від часу доби.

Що робити, якщо ви отримали відмову?

А тепер давай розглянемо іншу ситуацію. Що робити якщо дівчина сказала наприклад, що не може запросити тебе до себе додому, тому що їй завтра рано вставати на роботу чи з якоїсь іншої причини. Якщо виникла така ситуація не варто засмучуватися і опускати руки, швидше за все вона тобі ще до кінця не довіряє або не готова перейти на новий рівень відносин.

Слід згадати ваші минулі побачення можливо десь ти допустив помилку, а може просто приділяв їй мало часу. Постарайся виправити цю ситуацію. Приділяй своєї улюбленої більше часу, роби приємні сюрпризи, говори компліменти і ти не помітиш, як пролетить час і дівчина сама запросить тебе в гості влаштувавши романтичну вечерю.