Роблячи покупки, приємно отримувати знижки в магазинах. Для цього торговельні точки видають спеціальні дисконтні картки. Деякі банки не відстають і пропонують винагороди за розрахунок їх картами. Ощадбанк теж запропонував своїм клієнтам спеціальну акцію, а ось як нараховуються бонуси Спасибі від Ощадбанку – про це можна дізнатися докладніше.

Бонусна програма Спасибі від Ощадбанку

Відвідавши відділення фінансової організації або зайшовши на сайт, можна точно дізнатися, як нараховуються бали Спасибі від Ощадбанку. Участь в акції вимагає проходження елементарної процедури реєстрації:

Банкомат

 • Вставити платіжну картку в пристрій;
 • Набрати пін-код;
 • Зайти в головне меню і вибрати закладку «Бонусна програма»;
 • Додати номер мобільного телефону;
 • Висловити згоду брати участь у кампанії.
 • Система онлайн обслуговування

 • Підключити особистий кабінет і увійти до нього;
 • Вибрати відповідний розділ;
 • Ввести номер мобільного, адресу діючої електронної пошти;
 • Підтвердити свою готовність брати участь у кампанії.
 • До бонусної програмі Спасибі від Ощадбанку вдатися можуть власники карт миттєвої видачі, але реєстрацію вони можуть пройти тільки через п’ять банківських днів з моменту видачі пластику. Банк співпрацює з багатьма установами торгівлі та сервісу. Ряд з них пропонує лише отримати винагороду за покупки, а в інші, крім отримання, дають можливість ними скористатися. Повний список підприємств-партнерів можна знайти на офіційній сторінці банківської установи в мережі.

  Бали Спасибі від Ощадбанку

  Бали Спасибі від Ощадбанку – віртуальні засоби оплати, якщо висловлюватися образно, якими можна розрахуватися за вчинені придбання у торговельних точках, які є партнерами банку по акції. Кількість накопичень не обмежується, а дізнатися, скільки їх, можливо через СМС, текст якої має містити слово «Спасибі» та останні чотири цифри картки. Можна стежити за їх кількістю через мобільний додаток для iPhone або комп’ютері.

  Як працює Спасибі від Ощадбанку

  Зміст акційної пропозиції дуже простий – учасники програми Спасибі від Ощадбанку повинні розраховуватися пластиковою карткою банку будь-якої категорії (винятком є картки «Аерофлот» і «МТС», оскільки вони беруть участь в інших акціях). Слід зауважити, що промоакція не має якихось певних термінів, хоча і була спочатку приурочена до 170-річчя з дня відкриття першого відділення.

  За що нараховуються бонуси Спасибі від Ощадбанку

  Кожен раз за здійснену оплату покупки або послуги карткою банку відбувається нарахування Спасибі від Ощадбанку. Промоакція діє тільки на території Росії, але для нарахування винагороди можна розплачуватися пластиком і за кордоном. Важливо знати, що нарахування не є засобом платежу, тому їх не можна перевести в готівку або зарахувати на інший рахунок.

  Через скільки нараховуються бонуси Спасибі від Ощадбанку

  Іноді відбувається така ситуація, коли держатель картки розплатився за товар, а бонусні одиниці не прийшли на рахунок. Це не страшно, оскільки, згідно з договором, бали зараховуються у строк до п’яти робочих днів. Нарахування бонусів Спасибі від Ощадбанку в особливо великих придбань (в розмірі більше 15000 р.) відбувається протягом 40 днів. Випадків, коли винагорода не зараховувалося, поки виявлено не було.

  Де нараховуються бонуси Спасибі від Ощадбанку

  Умови Спасибі від Ощадбанку жорстких вимог до учасників програми не пред’являють. Розплачуватися за покупки дозволяється не тільки в реальних об’єктах сервісу, але й онлайн. Якщо чому-то товар не підійшов, то повернення його відбувається у відповідність із законодавством. В цьому випадку не можна отримати гроші за товар. Витрачені на придбання речі бонусні одиниці повертаються назад на рахунок.

  Як накопичити бонуси Спасибі від Ощадбанку

  Термін дії бонусів Спасибі від Ощадбанку жодними часовими рамками не обмежується. Слід враховувати, що якщо не користуватися пластиком протягом року, то накопичена сума винагород згорає. Якщо закінчився термін дії пластику, то отримані бонуси будуть перенесені на знову видану картку. Їх можна витратити або продовжувати збирати. Якщо клієнт володіє кількома картками, то вони будуть нараховуватися на один рахунок.

  Простежити, як накопичуються бонуси Спасибі від Ощадбанку представляється можливим через особистий кабінет в системі онлайн обслуговування або платіжному терміналі. Важливо знати, що банк не нараховує преміальні за такими операціями:

  • за оплату інтернету, телефону, послуг ЖКГ;
  • за зняття грошей у банкоматах або касах банку;
  • за сплату штрафів та інших виплат по виконавчим документам;
  • при оплаті за навчання;
  • при поповненні віртуального гаманця.

  Як отримати бонуси Спасибі від Ощадбанку

  Єдиний спосіб отримати бонуси Спасибі від Ощадбанку – здійснювати безготівкові платежі за допомогою пластику банку в магазинах та інших точках, де можна розрахуватися безготівково. Після реєстрації в системі бонуси самі будуть приходити на рахунок. Нічого особливого робити не треба, просто оплачувати за допомогою терміналу придбання, за які фінансова організація нарахує пів відсотка від кожної з них.

  Як заробити бонуси Спасибі від Ощадбанку

  Додатково можна заробити бонуси Спасибі від Ощадбанку представляється можливим кількома способами. Крім того, що фінансова організація нараховує половину відсотка всім, для нових учасників кампанії передбачено додаткове заохочення. Протягом перших трьох місяців відсоток, що нараховується на кожну здійснену операцію з використання пластику, буде збільшено в три рази. Після цього періоду вони будуть отримувати винагороду як інші учасники промоакції.

  У Ощадбанку є партнери, які беруть участь в акції. Якщо закуповуватися у них, то, крім обіцяної банком половини відсотка, покупцям буде додаватися додатковий бонус торгової точки, який часом може бути збільшений до 50%. Серед партнерів значаться не тільки магазини, але і мережі ресторанів, туристичних агенцій, пунктів прокату автомобілів, салони меблів та ін.:

  • Burger King;
  • Kari;
  • Russian Airlines;
  • Wildberries;
  • Евросеть;
  • П’ятірочка.

  Список партнерів постійно обростає новими учасниками, тому актуальні точки можна дізнатися на офіційному сайті фінансової установи або зв’язавшись з оператором за єдиним номером на всій Росії. Там також дадуть відповідь на питання по продукту. Для цього необхідно буде назвати код доступу, який був виданий при реєстрації. Слід зауважити, що в деяких об’єктах торгівлі можна не тільки накопичити бонуси, але і здійснити оплату балами за послугу чи товар.

  Відео: як отримувати бонуси Спасибі від Ощадбанку