Відео-блогери – це ті люди, які отримують кошти за перегляд відео. Ви також зможете з легкістю заробити на накрутці переглядів.

Божевільна слава і популярність відеохостингу YouTube під назвою обумовлена тим, що тут можна не тільки переглядати відео, але і ще на цьому заробляти.

Як перегляди за отримувати гроші на Ютубі?

Подібна робота не вимагає певної майстерності, ніяких знань або підготовчих робіт. Бажано мати безлімітний доступ в інтернет, в іншому разі витрати буду вище прибутку.

Щоб перегляди зараховувалися, необхідна реєстрація на сайті. Анонімні перегляди, на жаль, не грають ніякої рої і не записуються на ваш рахунок.

— Отже, заходимо на сайт www.youtube.com. Натискаємо на кнопку «Увійти»;

— Якщо у вас ще немає гугл-акаунту, то створіть його, натиснувши внизу на кнопку «Створити обліковий запис»;

— Тепер просто зайдіть на сайт ютуба.

А тепер найцікавіше – переходимо до заробітку. Вам необхідно знаходити відповідні завдання і вчасно виконувати їх. Крім переглядів оплачуваними вважаються лайки, коментарі і пр.

Завдання беруть на певних сайтах, наприклад:

  • http://forumok.com/p/86e484a6/. Тут викладають не так багато завдань. За перегляд ролика на ютубі платять в районі 2-х рублів. Також ви можете не обмежуватися. Ставте лайки, залишайте коментарі, загалом, заробляйте;
  • http://www.seosprint.net/?ref=7504146 – список нових завдань на цьому сайті постійно оновлюється. В меню зліва потрібно вибрати «Виконання завдань» — по категорії – Ютуб. Ви можете виконувати найрізноманітніші завдання – переглядати відео, клікнути, підписатися. Середня оплата – 2-3 рубля.
  • http://cashbox.ru.com/Home/PInfo/38cee53ea2d94d56b2700684673647c8 – тут вашій увазі нададуть досить багато завдань. Причому виведення грошей здійснюється дуже в найкоротші терміни на вебмані. Завдань на цьому сайті неймовірна кількість. Їх ціна варіюється в діапазоні від 75 до 90 копійок;
  • http://smmok-yt.ru/ – теж відмінний сайт для додаткового заробітку. Тут можна взяти грошей на перегляді відео.

Перегляд відео буде приносити вам тільки радість, але ще і додаткові знання, заробіток. З усіх перелічених сайтів краще зупинитися на тому, який буде вам до душі і буде працювати виключно в цьому напрямку.

Нерідко автори каналів Youtube завантажують ролики, не мають ніякої інформації. При цьому вони користуються успіхом і популярністю.