Дуже часто закоханим парам для возз’єднання заважає сором’язливість і боязкість, особливо це стосується прекрасних дівчат. Якщо жінці сподобався чоловік, а він ніяк не проявляє до неї інтересу, вона починає задаватися питанням, як сказати або як натякнути хлопцеві, що він мені подобається, при цьому не бути нав’язливою. Як правило, жінки краще вміє приховувати свої ніжні почуття ніж чоловік, але, все ж про почуття потрібно сказати, адже бути ініціатором, не означає бути відкинутою. А ми розповімо, як ненав’язливо першої висловити симпатію хлопцеві.

Розвідка перед боєм

Безумовно, перед тим як відкрити перед чоловіком, який вам сниться кожну ніч, своє серце і сказати про свою любов, вам необхідно чітко розуміти на що ви можете розраховувати в подальшому. Нікому не сподобається бути обсмеянным, звичайно, не кожен хлопець, почувши зізнання в коханні, буде сміятися над дівчиною, але все ж варто убезпечити себе від неприємностей, інакше в майбутньому вам взагалі не захочеться комусь зізнаватися у своїх почуттях. Вам зіграє на руку якщо у вас є спільні знайомі, а тим більше друзі, тоді варто сміливо починати своє маленьке розслідування, щоб з’ясувати всі найдрібніші подробиці його особистого життя, уподобань, ну і ще що-небудь, що може вам знадобитися. У вас немає спільних знайомих і друзів, значить, спробуй їх знайти. Якщо ви, приміром, разом вчитеся або працює, то тоді проблем не виникне.

Припустимо, все ж знайшлися спільні друзі, то тобі доведеться підшукати такого друга, який не видасть твоїй таємниці, оскільки якщо він не дурний, то відразу зрозуміє причину подібного твого інтересу. Попроси надійного друга дізнатися, якої думки про тебе хлопець, який постійно тобі сниться, чи є у нього дівчина чи може він вже закоханий в когось, якщо це так, то на жаль це, скоріше всього, не герой твого роману, але все може різко змінитися, значить опускати руки не варто. Попросіть цього ж одного поспостерігати як реагує хлопець на твою появу і дивиться він на тебе, коли не дивишся на нього ти. Адже все-таки чоловіки теж не завжди вміють приховувати свої почуття, а значить, можуть видати себе з потрохами.

Тонкий натяк

Припустимо, твоє маленьке розслідування закінчилося більш-менш вдало, то є хлопець, який сниться, неодружений і до тебе не виявляє антипатії, то необхідно приступати до кроку номер два, а саме дуже тонко натякнути про свою симпатію першої. Перед тим як приступати до натяків, вам необхідно почати спілкуватися, але при цьому не злякати хлопця своєю балакучістю, значить говорити треба тільки правильні речі.

 • По-перше, не уникайте розмов. Припустимо, ви знаходитеся в одній компанії, то хлопець може подумати, що він вам не цікавий, і також не стане йти з вами на контакт.
 • По-друге, розкажіть йому про своє життя, про сім’ю, друзів або захоплення. Так хлопець зрозуміє, що ви відкриті до розмови і готові впустити його в своє життя. Тільки уникайте розмов про своїх колишніх хлопців та інших особистих подробиць.
 • По-третє, розповівши про себе, не забудьте запитати про його життя, але при цьому уважно слухайте його.
 • Четвертий пункт, смійтеся над його жартами, навіть якщо жарт не смішний. Зробіть хлопцеві комплімент, наприклад, як він добре виглядає, або що йому дуже йде його сорочка.

Досить уважні хлопці, вже на цьому етапі зрозуміють, що він вам сподобався, і, врешті-решт, ваша мила бесіда закінчиться обміном телефонних номерів.

Крім ведення розмов, сказати хлопцеві, що він подобається можна мовою свого тіла.

Наприклад, візуальний контакт. Щоб сказати хлопцеві очі про свої почуття, не пяльтесь на нього без кінця, а тільки злегка поглядайте, періодично опускаючи очі в підлогу. Також не забувайте усміхатися, робіть це природно, так як натягнута посмішка завжди помітна. Використовувати тактильний контакт, намагайтеся частіше, як ненароком доторкатися до хлопця, який вам постійно сниться.

При спілкуванні з хлопцем, можна легко і невимушено чіпати локони волосся. Не схрещуйте руки на грудях, це може бути розцінено трохи інакше. І постарайтеся бути як можна ближче до хлопця, який вам сниться і шалено подобається.

Пряме визнання

На жаль, варто визнати, що товстошкірі чоловіки, значить не завжди можуть розпізнати тонкі натяки. Але стривайте, спочатку варто зрозуміти, хлопець дійсно не розуміє натяків, або він просто не хоче тебе образити тим, що він до вас байдужий, тим самим даючи фальшиву надію?! Так, це не зовсім гарно зі сторони хлопця. Але що робити, якщо хлопець, який постійно сниться і правда такий «тугодум», та як йому про це сказати? Спробуйте використовувати «не тонкі натяки.

Наприклад, попросіть подругу як би побіжно сказати цьому хлопцеві, що він вам подобається, припустимо, симпатія виявиться не взаємної завжди можна слова подруги перевести в жарт. Але якщо і подібні натяки не проходять, то вихід тільки один — тобі доведеться набратися сміливості і прямо зізнатися в тому, що він тобі подобається. Почекайте, не поспішайте відразу приголомшити його своїм визнанням, до цієї битві доведеться ретельно підготуватися.

По-перше, ретельно продумай свою промову, що саме ти скажеш. Проведи репетицію перед дзеркалом. І не смійся. Ця рада допоможе тобі бути впевненіше. Для такої серйозної бесіди вам необхідно відповідне місце, вибрати таке місце, щоб вам ніхто не зміг перешкодити. Постарайтеся залишитися наодинці, так як навіть ваша найкраща подруга стане третьою зайвою, і його друзі тут зовсім ні до чого. Домовся про зустріч заздалегідь, що ні в тебе, ні в нього не було запланованих справ. Почни розмову з сторонньої теми, поступово підводячи до головного, і не забувай посміхатися. Ні в якому разі не влаштовуй істерику, якщо хлопець сказав, що не відчуває до тебе того ж що і ти. Не забувайте про свою гідність і не давайте волю негативним емоціям. В цьому випадку краще залишитися друзями або приятелями.

Віртуальне визнання в любові

Для вас пряме визнання в симпатії подібно до розстрілу? Тоді зізнайтеся хлопцеві в симпатії через повідомлення у соціальній мережі або смс. Можна просто першій написати повідомлення зі словами: «Ти мені подобаєшся», а можна просто і ненав’язливо почати з ним листування. Повисли над клавіатурою і не знаєте, що написати хлопця, який подобається? Почніть з простого питання, наприклад, запитайте, як у нього справи, здав він курсову з опору матеріалів або як він провів вихідні.

Припустимо хлопець відповів, то важливо зав’язати жвава розмова. Щось типу «ОК», «ха-ха» або смайлика не підійде. Будь цікавою співрозмовницею і фліртуй. Фліртувати можна навіть за повідомленнями, наприклад, відправ йому неоднозначний смайлик, веселися, жартуй і смійся над його жартами. Важливо не тільки правильно почати розмову, але і вчасно його закінчити.

Припустимо хлопець, який часто вам сниться, перестав задавати зустрічні запитання і відповідає тільки ствердно, то швидше за все ваша бесіда його втомила, необхідно закінчувати листування, щоб зовсім не відбити у нього бажання з вами спілкуватися. Важливо першої закінчити листування, а не чекати поки це зробить хлопець.

Хлопець перестав відповідати на повідомлення, не потрібно закидати його питальними знаками і фразами: «Куди пропав?», «Ти отримав моє повідомлення?», «Чому не відповідаєш?» — така наполегливість може все зіпсувати. Коли ваше спілкування з перепискам стане чимось звичайним, і вам, як і раніше буде один з одним легко спілкуватися, ти можеш спробувати зізнатися йому в своїй симпатії чи ненароком сказати, що він вам сниться кожен день. У будь-якому випадку ти вже сама будеш знати, як підступитися і що написати хлопця, який подобається.

Ще кілька корисних порад

 • Якщо хлопець тобі подобається і сниться кожну ніч, ніколи не говори з ним про інших дівчат.
 • Пам’ятайте, що сильна стать, як і жінки, ласі на компліменти, тому не забувайте задаровувати їх приємними словами.
 • Залишайся завжди собою.
 • Не фліртуй з іншими хлопцями під носом у того, хто подобається, це некрасиво. Так ти не викличеш ревнощів, а тільки відіпхнеш від себе.
 • Ніколи не бійся писати повідомлення хлопцеві першою. Головне, не робити це постійно.
 • Ніколи, повторюємо, ніколи не надсилай хлопцеві свої еротичні фотографії.
 • Хлопець вам сниться щоночі? Загляньте в сонник хлопець, який подобається, можливо, там ви знайдете підказку як сказати хлопцеві першою про свої почуття.

Міні-керівництво для чоловіків

До того, як дівчина зізнається вам у своїй симпатії, вона буде вам всіляко на це натякати, визначити ступінь її зацікавленості вам допоможе проста інструкція:

 • Перше, що змінюється в дівчині побачивши хлопця, який їй подобається – це хода. Демонстрація фігури ознака того, що ви небайдужі.
 • Друга ознака – це те, що дівчина часто звертається до тебе називаючи по імені. Дуже багато питань з боку дівчини може означати, що вона цікавиться твоїм життям.
 • Посмішка і можливість до тебе доторкнутися також означає, що ти їй подобаєшся.
 • Зміна в поведінці дівчини при вашій появі також означає, що ви небайдужі.
 • Дуже часто дівчина, якій подобається хлопець, починає просити його про допомогу, навіть в якихось дрібницях.
 • Дівчина першою починає заводити бесіду, а також писати повідомлення в соціальній мережі. А також лайки і коментарі під вашими фото можуть видати почуття дівчини.
 • І, звичайно ж, флірт. Напевно будь-хлопець зможе розпізнати флірт з боку жінки, адже дівчина не стане фліртувати з хлопцем, який їй не подобається.
 • Як бачите, немає нічого поганого в тому, щоб першою сказати хлопцеві, що він вам подобається, адже насправді це того варто, так як у вас утворюється нова закохана пара, у разі взаємних почуттів, ну або, принаймні, ти перестанеш мучити себе сумнівами і помилковими надіями. Любите, зустрічайтеся, але не забувайте про почуття власної гідності.