Народження дитини завжди супроводжується радістю і неймовірним щастям. До цієї події батьки готуються ще до появи малюка на світ. Покупка нової дитячого одягу, ліжечка, коляски, а також інші клопоти доставляють майбутнім батькам колосальне задоволення. Таку ж велику увагу приділяють і питання як назвати немовля. Адже, як кажуть: «як корабель назвеш, так він і попливе», тому імені, віддають особливу роль. Ім’я супроводжує людину все життя, навіть якщо воно буде коли-небудь змінено, його власник буде пам’ятати про нього завжди.

Деякі навіть вірять, що воно впливає на долю людини. Вірити в це чи ні, справа ваша, але вибрати гарне ім’я для дитини ви повинні. Якщо ви очікуєте в 2016 році появи на світ маленької доньки, то ця стаття саме для вас. Розповімо вам про деякі нюанси вибору, і ви точно зможете визначитися як назвати дівчинку в 2016 році, а також як назвати дівчинку, народжену в листопаді або вересні.

Називаємо прізвища та імені батька

Напевно, перше, на що повинні звертати увагу практичні батьки при виборі імені для дитини – це поєднується воно з прізвищем, а тим більше з по батькові. Іванов Те, як вам таке поєднання, ну або ж Джульєтта Михайлівна? Зовсім непоєднуване поєднання, а таких імен по всьому світу дуже багато. До речі, Семенов Семен Семенович теж звучить не зовсім добре. Тому в цій справі важлива благозвучність. Пропонуємо вам кілька корисних порад, як досягти приємного звучання.

  • Якщо по батькові у дівчинки або хлопчика довге, то краще вибрати ім’я коротші. Наприклад, Лідія Володимирівна. Також і навпаки, якщо по батькові не зовсім довге, то можна використовувати ім’я достовірніше. Приміром, Антоніна Семенівна.
  • При переході від імені та по батькові, не повинно бути скупчення приголосних чи голосних букв, інакше ім’я буде складно вимовлятися. Наприклад, Лілія Андріївна, Марія Олегівна.

Ім’я для дівчинки за часом року

Багато хто вважає, що час року, в яке народилася донечка, теж відіграє особливу роль на характері людини. Наприклад, вважається, що зимові дітки, більш впевнені в собі, і можуть легко добиватися своєї мети. Також вони дуже працьовиті, особливо якщо їх працю в підсумку повинен принести результат. Вони не відрізняються м’якістю характеру, тому ім’я варто вибирати м’яке, щоб хоч якось пом’якшити цей суворий характер. Для зимових дівчаток підходить імена: Світлана, Марина, Поліна, Антоніна, Анастасія, Ніна, Аглая, Тетяна, Марія, Ксенія.

Відмінною рисою весняних діток є себелюбство, тим не менш вони частіше за інших схильні до самокритики. Напевно тому вони невпевнені в собі, і зовсім нерішучі. Імена весняним дітям дають тверді, щоб додати рішучості і характеру. Для дівчаток, народжений в березні, квітні або травні, підходять: Ніка, Кіра, Дарина, Алла, Тома (Тамара), Кристина, Ганна, Єва, Єлизавета, Ірина, Клавдія.

Річні діти, як правило, понад емоційні, веселі, подібно яскравому літньому сонечку. Навіть якщо коли-небудь, вони і можуть розсердитися, їх гнів дуже швидко проходить, змінюючись добротою. Тим не менше вони відрізняються високою самооцінкою, вони горді і сміливі. Ніколи не залишаються байдужими до інших. Літньому дітям зазвичай дають імена, що стримують порив, роблячи їх більш розважливими і обачними. Для дівчаток, народжених в червні, липні або серпні підходять імена: Юлія, Уляна, Жанна, Альона, Валентина, Юліана, Нонна, Орися, Віра, Березня, Лілія, Анфіса.

Осінніх дівчаток відрізняє старанність та відповідальність. Найчастіше саме дівчатка, народжені у вересні, жовтні або листопаді стають «отличницами» на всіх фронтах. Безумовно, осінь вважається суворою і сірої часом, але діти, що з’явилися на рахунок восени, не розділяють такої думки. Так, можливо, вони не настільки запальні як літні дітки, вони відрізняються врівноваженістю і розважливістю, вони емоційні, але в міру. Дівчаток, що з’явилися на світ восени, нагороджують іменами: Любов, Зінаїда, Наталя, Людмила, Злата, Пелагея, Неллі, Катерина, Варвара.

Ім’я для дівчинки по місяцю її народження

Грудень

Дітки грудня вельми емоційні, незважаючи на суворість пори року. Вони не витримують сталості, їм необхідна постійна зміна у всьому. Дівчатка, які З’явилися на світ у грудні цікаві і настирні, також вони легко знаходять спільну мову з людьми, мають багато друзів і знайомих. Відповідні імена для дівчаток: Ольга, Марина, Ангеліна, Поліна, Антоніна, Євдокія.

Січень

Січневі дівчатка відрізняються непохитністю і наполегливістю. Також вони терплячі і самостійні. Січневим малятам краще давати імена: Женя (Євгенія), Настя (Анастасія), Маша (Марія), Аглая, Тетянка (Тетяна), Ніна або Василина.

Лютий

На відміну від січневих дітей, дитина лютого непостійний, легко піддається паніці, нетерплячий і імпульсивний. Лютневим дівчаткам підходять імена: Ксенія, Катерина, Анна, Вероніка, Олександра, Інна, Римма, Маргарита, Аліса.

Березень

Дівчатка, народжені в березні, мають м’який і добрий характер, їх дуже легко образити. Діти, що з’явилися на світ у березні, не володіють лідерськими якостями, а також не є душею компанії. Тим не менш вони вміють слухати співрозмовника. Дівчаток, які з’явилися на світ у березні, іменують: Сонею (Софія), Галиною, Регіною, Маріанною, Нікою, Кірою, Христиною.

Квітень

Дівчата, народжені під знаками овна і тільця, відрізняються егоїстичністю і впертістю. Для досягнення своєї мети вони з легкістю проходять всі перешкоди, що дозволяє їм швидко добитися успіхів в роботі. Квітневі дівчинки добрі і життєрадісні. Щасливими імена є: Тома (Тамара), Марфа, Ірина, Лідія, Лора (Лариса), Клавдія, Ірина.

Травень

Діти, народжені в травні, вимогливі як до себе, так і до оточуючих. Їх нелегко образити або якось зачепити, але, якщо це відбувається, вони ніколи не пробачать, їм властива помста і злопам’ятство. У травні народжуються діти, які чітко знають, чого хочуть, і можуть досягти бажане. Для травневих дівчаток підходять імена: Алла, Єлизавета, Зоя, Фаїна, Єва, Таїсія, Пелагея, Євдокія.

Червень

Діти, народжені в червні, легкі на підйом, він абсолютно не мстиві, вони відкриті світу, вразливі і легкоранимі. Червневі дівчатка і хлопчики обережні в своїх діях, вони сто разів подумають, перш ніж прийняти яке-небудь рішення. Дівчатка червня зовсім не люблять конфлікти, і всіляко намагаються їх уникати, навіть всупереч своїм інтересам. Вдалими іменами є: Раїса, Олена, Валерія, Єфросинія, Килина.

Липень

Діти, народжені в липні — люди настрою. Вони дуже схильні до емоційного стану, при цьому вони сором’язливі і скромні. Відповідними іменами для дівчинки, яка з’явилася на світ у липні, стане: Алевтина, Жанна, Юлія, Юліана, Алла, Анжела або Валентина.

Серпень

Для дівчаток серпня властиве поєднання: гордість, наполегливість, доброта і благородство. Вони люблять бути в центрі загальної уваги. Дівчаток у серпні називають: Уляна, Жанна, Альона, Нонна, Орися, Віра, Березня, Лілія, Анфіса, Мілена, Аніта.

Вересень

Діти, народжені у вересні педантичні, допитливі і не переносять безлад. У дівчинки вересня завжди буде панувати порядок і чистота. Діти вересня завжди готові прийти на допомогу, порядні і працьовиті. До того ж вони запальні. Імена для дівчаток вересня: Любов, Наталя, Людмила, Надія, Руфіна.

Жовтень

Діти, народжені в жовтні дуже обережні і практичні. Вони не терплять, коли їм вказують, а також їм не знайоме почуття обов’язку. Діти жовтня розумні і мають хорошу пам’ять. У жовтні дівчаток називають: Злата, Фекла, Аріадна, Євлампія, Пелагея, Устинья, Нана.

Листопад

Діти, народжені в листопаді, в майбутньому стають дуже розумні, і навіть скупими. Заради досягнення мети вони готові йти по головах, також схильні до інтриг і конфліктів. Як назвати дівчинку, народжену в листопаді? Листопадовій дівчинці підійдуть імена: Олександр, Неллі, Катерина, Варвара, Мотря, Ельза, Аза.