Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче ім’я

Майбутні батьки і їхні родичі задаються питанням «як назвати хлопчика?» частіше, ніж «як назвати дівчинку?», вони глибше підходять до першого питання.

Хлопчик буде продовжувати рід, він повинен нести відповідальність не тільки за себе, а і за попередній, а також майбутнє покоління. До того ж, як йдеться у мудрому висловлюванні: «Ім’я – найцінніше, що є у людини». Що ж врахувати при виборі настільки дорогої речі для представника сильної статі?

По батькові

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

В першу чергу, слід подумати про по батькові малюка. Його ім’я повинно поєднуватися з по батькові, вдало гармоніювати, не бути занадто складним.

Називати сина в честь батька небажано. На думку психологів, це створить психологічний дискомфорт дитині, а в майбутньому додасть батьківські риси характеру. Якщо тато має погані звички, озлоблений і агресивний характер, це може передатися синові. Аналогічне ім’я додає більше шансів для цього.

Для хлопчиків важливо, як ім’я буде звучати як по батькові. Онуки і онучки з по батькові Даниэлевич, Ерікович або Соломонівна навряд чи скажуть вам спасибі. Тому вибираючи ім’я синові з екзотичних, відразу уявляйте його у вигляді по батькові. Зовсім жахливі варіанти відкидайте негайно.

Прізвище

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

Не менш важлива і прізвище. Якщо вона чітко обмежує статеві рамки, сина можна назвати як завгодно. Женя і Саша Чорний або Голубєв будуть асоціюватися тільки з представниками сильної статі. Якщо ж прізвище не вказує чітко на приналежність до кого-небудь підлозі, варто з обережністю підходити до вибору імені. Ті ж Саша і Женя, але Прокопчук або Третяк підсвідомо можуть асоціюватися з жіночою статтю.

Намагайтеся звертати увагу на ініціали. Вони будуть відображені в документах сина, будуть говорити про нього як про діловій людині. Тому ініціали не повинні бути смішними. По можливості, вони зобов’язані звучати красиво, чітко і оригінально.

Вірування

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

Прихильники різних релігій дають різні імена своїм дітям. Останнім часом серед християн стало модним називати дитину Богданом, який нібито перекладається як «Богом даний». Насправді, корінь імені відноситься до язичництва і не має ніякого відношення з Ісусом Христом. Надто віруючим батькам варто глибше пізнавати сподобалися імена.

Можна подивитися за святцями. Щодня іменини святкують безліч святих, на честь яких називають дітей. Причому можна вибирати ім’я святого не тільки в день, коли народився малюк, а і на 8 або 40 день після цього.

Характер

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

У хлопчиків особливі вимоги до характеру. Дитина повинна вирости джентльменом, а питання «Як назвати хлопчика?» може в цьому допомогти. Існують м’які, тверді і нейтральні імена, що впливають на характер.

Вибравши для сина м’яке ім’я, ви створюєте милого і доброго людини, який з легкістю прийде на допомогу в будь-якій ситуації. Це відмінний друг, товариш, чоловік і батько. Але «м’які» хлопчики швидко піддаються поганим звичкам, впливу суспільства, з легкістю стають підкаблучниками.

До «м’яким» іменам ставляться ті, у яких присутні м’які букви і відсутні грубі буквосполучення. Наприклад, Ілля, Олексій, Михайло, Леонід, Артемій, Тимофій, Валентин, Веніамін.

Тверді імена надають твердості в характері. Це мудрі люди, які спочатку довго обмірковує рішення, а потім роблять висновки. З вигляду такі хлопці можуть здаватися холодними, проте при правильному вихованні вони теж можуть стати чудовими людьми.

«Тверді» звучать впевнено і дзвінко. До таких належать Гліб, чи Олег, Данило, Дмитро, Олександр, Петро, Марко, Кирило, Ігор.

Нейтральні імена підходять усім, а характери їх власників прямо залежать від батьків, виховання та інших чинників. Серед таких імен найпопулярніші: Антон, Павло, Андрій, Сергій, Іван і Володимир.

Нумерологія

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

Саме ім’я відіграє малу роль у формуванні характеру. Потрібно, щоб воно поєднувалося не тільки з прізвищем та по батькові. Також необхідно, щоб воно відповідало цифрі народження дитини.

Щоб обчислити цю цифру, необхідно скласти всі цифри дня, місяця, року і часу народження малюка, поки не вийде одна цифра від 1 до 9. Вона є цифрою народження. В нумерології кожне число відповідає характеру, має своє значення і особливості. Підібрати ім’я потрібно з урахуванням цих даних.

Деякі нумерологи навіть говорять про те, що в імені повинно бути стільки складів, яка цифра народження. Володаря одиниці можна назвати Гліб або Марк. Сімка, вісімка і дев’ятка складніше. У такому разі можна дати дитині подвійне ім’я.

В нумерології вважається, що велика різниця між цифрою народження і ім’ям може призвести до довічним невдач, депресій, почуття нікчемності і інших неприємностей.

Менталітет

Не варто забувати про менталітет країни, в якій має народитися малюк. Обмірковуючи питання: «Як назвати хлопчика?», не зупиняйтеся на занадто екзотичних зарубіжних іменах. Дитині зі складним ПІБ буде важко в компанії однолітків.

Крім екзотики, також заздалегідь слід обміркувати образливі прізвиська. Діти, особливо в нашій країні, досить жорстокі. Подбайте про те, щоб у дитини з дитинства не виробилася ненависть до власного імені, щоб воно не завдало йому психологічної травми.

Гороскоп

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

Можна звернути увагу на гороскоп. Подивіться, в який місяць і рік за східним календарем народився або повинен народитися ваш малюк. Наприклад, якщо дитина за гороскопом змія і овен або дракон і лев, йому бажано придумати м’яке ім’я, яке буде врівноважувати настільки дикий норов. А от собаці і тельцю або коня і водолію бажано знайти більш серйозне і тверде ім’я.

Людині, у якого гороскопи природно врівноважують один одного, можна вибрати середню, підходить усім. Наприклад, ваги врівноважують агресивний характер дракона, роблячи його спокійним. Вівця допомагає близнюкам приймати правильні рішення, не йти напролом.

За допомогою імені можна додати твердості або м’якості характер. Уявіть сина як гойдалки, якийсь судину, по сторонах якого знаходяться чаші. Їх можна урівноважити або зробити одну із сторін важче, тільки правильно вибравши ініціали.

Значення

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

Не всі звертають увагу на значення імені, а це один з найважливіших факторів. Спеціальні вчені протягом усіх своїх життів спостерігали безліч людей-тезок, обчислюючи їх позитивні і негативні сторони, думки, бажання, можливості. На підставі цих обчислень був складений портрет кожного імені, його сила і значення.

Задумалися над питанням: «Як назвати хлопчика»? Складіть список вподобаних імен, а потім уважно вивчіть їх значення. Приміром, Борис означає «борець за славу» і є похідним від Борислава.

Сумісність по буквах

Як назвати хлопчика? Вибираємо чоловіче імя

Існує наука, яка вивчає букви. Вона говорить про те, що легше спілкуватися людям, у яких в іменах присутні однакові літери. Причому приголосні надають більший вплив, ніж голосні.

Також дана наука стверджує, що в кожній країні є свій набір букв, які їй відповідають. Якщо у людини в імені присутні закордонні літери, йому буде важко жити в суспільстві і пристосовуватися до характерів людей.

У Росії не прийнято використовувати в ініціалах букву «Ф». Тимофія і Філіпу буде складно знайти близьких друзів і дружину, так як їх яскраво виражена буква саме «Ф». Вона рідко зустрічається в наших краях.

Антон зможе відмінно дружити з Анною і Ніною. Павло буде жити в щасливому шлюбі з Поліною. Марк не знайде нічого спільного з Дашею, але Каріна допоможе забути Дашу. Кирило і Кіра будуть жити душа в душу, а в Олександра взагалі безліч літер і шансів зустріти свого чоловічка. Ось так на прикладах можна заглибитися в науку букв.

Висновок

Питання «як назвати хлопчика?» дуже складний, адже за відповіддю стоїть ціла життя. Постарайтеся не образити сина, дати йому справді гарне ім’я, дотримуючись наших порад.

Обов’язково прислухайтеся до вашого серця. Профільтруйте його рішення через мозок і вже тоді робіть вибір. Адже безліч Арнольдів, Мишелей, Августинів, Себастьянов, Клементинів і Даниэлей не кращий приклад вибору серця.

А вірний вибір завжди той, який лежить на поверхні.