Влаштувати дитяче свято своїми руками дуже приємно, але головним його мінусом є те, що для цього необхідно витратити безліч вільного часу. А якщо вашій дитині виповнюється зовсім мало років, то приховати від нього приготування до торжества буде ще й дуже складно.

Оформлення дитячої кімнати у відповідності з роком народження дитини.

Один рочок.

Святкування першого дня народження малюка необхідно приділити величезну увагу, щоб він був незабутнім і наповнений зворушливих моментів. Перший день народження – це свято суто родинного кола. Для декору чудово підійдуть повітряні кулі, з яких можна зробити цифру один і розмістити її на стіні. Можна прикрасити стіни і штори заздалегідь роздруковані першими дитячими фотографіями.

Стілець, на якому сидить дитина можна прикрасити м’якими іграшками, які надовго відволікають його увагу, а його реакція потішить батьків і родичів малюка.

Два рочки.

На другий день народження доповнити декор кімнати можна колажем, виконаним разом з дитиною. Прикрасити його можна аплікаціями іменинника, відбитками його ручок і ніжок, смішними написами, досягненнями малюка і його фотографіями. Кульками можна не тільки прикрасити стіни, але й розкидати по підлозі.

Три рочки.

Дитячу кімнату можна перетворити в казковий ліс, прикрасивши її у вигляді пікніка з улюбленими героями. Для декору варто використовувати яскраві квіти і листя, виконані з гофрованого паперу кульок і тканини. Стіл влаштувати прямо на підлозі, а на стінах розвісити малюнки дитини і казкових героїв мультфільмів.

Чотири рочки.

У цьому віці дитина вже усвідомлено розуміє, що головний герой він і що йому будуть дарувати подарунки. Для декору і в якості сюрпризу можна використовувати дрібні іграшки, розкладені в різних місцях. Їх знаходження буде радувати малюка, а несподіванка появи підбурювати на пошук нових подарунків.

П’ять років.

До цього часу у дитини з’являються свої улюблені мультяшні герої. Їх можна вирізати з разукрашек і дитячих журналів або ж придбати готові. Героїв розклеюємо по всій кімнаті. Робимо стоячі фігури персонажів, прикрашаємо люстру гірляндами, кульками і ланцюжками.

Можна зробити пальчикове дерево, яке буде довгий час радувати своєю красою всю сім’ю.

Шість років.

У цьому віці іменинник прагне сам взяти активну участь у підготовці свята. Дуже красиво виглядатимуть розцяцьковані малюком скла. Для цих цілей можна використовувати гуашеві або ж акварельні фарби, які до того ж легко змиваються.