Велика кількість ідей, прикраси кімнати на день народження може бути лише у того, хто з усією відповідальністю підходить до цього процесу. Навіть якщо бажає зробити свій чи кому то день народження незабутнім зовсім немає на це ідей, на виручку прийде безкрайня Мережа Інтернету.

Якщо всі приготування пройшли успішно, то це свято запам’ятається усім не тільки веселою обстановкою і гарним оформленням, але і барвистими і яскравими фотографіями. У цій статті описано декілька варіантів бюджетного прикраси дня народження, яке навіть можна буде зробити своїми руками.

Варіанти прикраси кімнати на День народження.

Найпростішим і видовищним варіантом є прикраса кімнати вітальними написами на будь-якій мові. Можна звичайно купити готову вітальну напис, але приємніше і краще всього виготовити її своїми руками, це в тому випадку, якщо у вас на це є час.

Якщо все ж ви вирішили робити напис своїми руками, то краще всього використовувати для цього віяла, на яких і будуть розташовуватися літери. Для цього візьміть кольоровий аркуш паперу і складіть її гармошкою, на однаковій ширині, адже від цього залежить зовнішній вигляд готового віяла. Коли весь аркуш звернете, потрібно за допомогою ножиць закруглити краю і, зігнувши навпіл склеїти з внутрішньої сторони половинки за допомогою клею. Для отримання кола потрібно зробити аналогічний віяло і склеїти їх клеєм, для отримання кола. Середину заклеїти кружком з кольорового паперу, на якій буде розташована літера. Робимо необхідну кількість віял, для створення певної написи.

Багато теми для прикраси свята використовують фотографії та колажі. Колажі можна робити не тільки з фотографій, але і з використанням зображень пам’ятних місць для іменинника, які багато можуть про нього розповісти. Можна зробити гірлянди, на яких в хронологічному порядку будуть розташовані фотографії певних моментів життя іменинника.

Безпрограшним варіантом буде прикраса кімнати гелієвими кульками. Повітряні кулі не тільки у дітей, але і у дорослих асоціюються з веселощами і розвагами. Ідей прикраси кімнати повітряними кулями величезна кількість, вибір залежить від вашої фантазії, тематики свята, вільного часу і виділеного бюджету.