Багато модниці напередодні холодних осінніх днів вирішують питання, як недорого оновити гардероб до осені. Адже хочеться виглядати модно і красиво в сльотаву осінню погоду, але і зайві витрати теж ні до чого.

Кілька порад щодо складання осіннього гардероба

Починати підбір осіннього одягу потрібно з прибирання в своїй шафі. Уважно розберіть свої речі. Відберіть літні топіки, маєчки, плаття і шорти і складіть їх на дальню полицю. Адже найближчі кілька місяців вони вам навряд чи знадобляться. Теплий одяг уважно розгляньте. Особливо ретельно розглянете речі, які ви вже давно не носите. Якщо вони прийшли в непридатність – на них є плями або дірки, стали вам малі, сміливо позбавляйтеся від них. Якщо ж просто набридли або вийшли з моди, подумайте, чи зможете ви їх перетворити.

Приміряйте речі, які ви точно станете носити. Подумайте, з чим їх можна скомбінувати. Якщо підходящої пари не знайшлося, зробіть собі замітку – з покупки саме підходящого компаньйона і потрібно починати.

Прийшовши в магазин, в першу чергу вибирайте ті моделі, яких бракує у вашому гардеробі для складання модного комплекту з уже наявними у вас речами. Наприклад, підберіть стильну блузку до ділового костюма.

Потім зверніть увагу на речі, що привертають вашу увагу. Подумайте, з чим ви зможете носити цю річ. Раптом вийде так, що, купивши її, вам потрібно буде змінити весь гардероб. Це призведе або до необдуманих витрат або до того, що куплена обновка буде просто пилитися на полиці.

Парочка теплих кардиганів просто необхідна восени. Причому вони повинні бути в різному стилі, наприклад, для офісу і для прогулянок. Брюки і джинси також необхідні восени. Вибирайте моделі з тканин, які зберігають тепло. Не забудьте про спідниці. Нехай це будуть моделі з теплих тканин, хоча цієї зими були модні шифонові спідниці в комбінації з в’язаними светрами.

Необхідно подбати і про верхній одяг. Тільки не купуйте все підряд. Принцип розумності і сполучуваності з тим, що вже є в гардеробі, повинен діяти і тут. Купуючи річ, ви повинні чітко уявляти, з чим ви будете її носити.

Стильні аксесуари просто необхідні восени. Саме модні рукавички, шарфики, парасольки і сумочки роблять образ завершеним. До того ж вони допоможуть урізноманітнити наряд і створять кілька комплектів з однієї і тієї ж одягу для різних випадків життя.