Побачивши у ваших знайомих розкішний дизайн інтер’єру квартири, нам хочеться щось поміняти в своєму житлі, особливо якщо воно давно не піддавалося ремонту.

Набридла звична обстановка спонукає до того, щоб оновити квартиру із зміною її стилю і дизайну. Ремонт – справа досить тривала і витратна, а привнести новизни хочеться миттю. Як же вчинити в такому випадку? Необхідне дотримання кількох корисних рекомендацій для швидкого і недорогого оформлення інтер’єру.

Корисні поради для недорогого оновлення інтер’єру квартири

  • Зміна колірної гами домашнього текстилю

Зміна текстилю тягне за собою кардинальне перетворення інтер’єру. Якщо ви хочете додати яскравості, енергії та жвавості в приміщення, то використовуйте насичені червоні, бордові і помаранчеві кольори. Неперевершені сміливі і соковиті відтінки сприяють підняттю настрою.

Непомітні штори, скатертини, покривала додадуть в оселі атмосферу спокою, гармонії і затишку.

Варто відзначити, що предмети домашнього текстилю не дуже – то й дешеві. Але можна створити справжнє диво, якщо власними руками зробити прекрасні накидки, покривала або штори.

Нотки свіжості простору здатні додати зелені, блакитні і рожеві тони;

  • Фарбування стін

Свіжий шар фарби здатний на неймовірні видовища. А завдяки шару фарби в креативному відтінку можна вдихнути світло і життя у кожне приміщення.

Якщо ви бажаєте, щоб у вашому домі панував завжди веселощі, то зробіть свій вибір на користь веселих яскравих тонів. Якщо готовий колір не викличе у вас захоплення, то його можна потім буде з легкістю поміняти;

  • Зміна штор

Щоб ваша кімната змінилася до невпізнання, замініть старі штори на чудові нові. Адже цей штори – це той атрибут, який ми бачимо одним із перших при вході в приміщення;

  • Зміна світлового дизайну

Гарне освітлення – це запорука додання простору виразності. Можна недорого і красиво оновити декор, використовуючи сучасне світлодіодне підсвічування. А ось світлодіодні стрічки можна з легкістю встановити в дверному отворі, тумбочці і пр. Обстановка кімнати в цьому випадку заграє новими фарбами;

  • Перестановка меблів

Якщо предмети меблів давно «прилипли» до одного місця, то варто спробувати поекспериментувати з її перестановкою.

Перепробує різні варіанти: м’які меблі рекомендується поставити поперек кімнати, а шафа перемістити в інший кут. Тепер визначте, як виглядає краще і зупинитеся на цьому. Це звичайний, але від того не менш ефективний спосіб перетворення інтер’єру.