Ваш кухонний гарнітур втратив свій первісний презентабельний вигляд? Не сумуйте, адже є безліч способів вирішення цієї проблеми. При цьому варто запам’ятати, що купувати новий гарнітур зовсім не обов’язково.

Для додання меблів другий житті є безліч варіантів її оновлення. Найчастіше кухонний гарнітур втрачає статус надійної і якісної меблів з-за підвищеної вологості в приміщенні.

Сучасні вироби дозволяють використовувати творчий креативний підхід при оформленні.

Для перетворення кухонного гарнітура в найкоротші терміни потрібно дотримання ряду рекомендацій. Щоб стара меблеве оздоблення заблистало новизною, потрібно викроїти кілька хвилин на цю справу.

Як оновити кухонний гарнітур: основні способи

  • Заміна фасадів

Це не такий складний процес, як може здатися на перший погляд.

Фасади виготовляються із застосуванням різних матеріалів, але найбільш практичним є МДФ. В наш час продають панелі, виконані в різноманітних колірних рішеннях, що дозволить докорінно змінити інтер’єр.

З метою заміни фасадів вам знадобляться наступні предмети: нова фурнітура, шурупи, панелі, дриль. Для цього старі дверцята знімають, а їх місце займають нові. Корпус в деяких випадках не потребує оновлення, адже його можна обклеїти за допомогою панелей;

2) Декупаж

Це вдалий спосіб декорування поверхні кухонного гарнітура. Це мистецтво, безумовно, вимагає певних навичок. З метою декупирования необхідно використовувати демократичний набір матеріалів, що складається з клею ПВА, зображень з книг, газет, акрилового лаку, кистей і фінішного покриття.

Для початку потренуйтеся на маленьких стільчиках або столі, а вже потім приступайте до активних дій по прикрасі кухонного гарнітура;

3) Використання самоклеющейся плівки. Це ефективний, бюджетний варіант швидкого оформлення старої меблів. Використання плівки доставляє набагато менше складнощів, ніж декупаж. Все, що потрібно – це нанести лист з поливинилхорида на попередньо знежирену поверхню. Слідкуйте за тим, щоб під плівкою не залишалося бульбашок. В даний час випускають плівку з імітацією під дерево або камінь, або будь-яких інших кольорів;

4) Фарбування

Бажаєте зробити свою кухню найбільш яскравою і такою, що запам’ятовується? Тоді стіна кухні можна забарвити соковитими кольорами. Віддаєте перевагу стильну неординарність? Тоді можна використовувати симбіоз декількох відтінків. Таке рішення буде виглядати досить загадково і оригінально.