День народження – одні з найбільш запам’ятовуючих днів в році і завжди хочеться зробити особливим. Звичайно, найяскравішими спогадами є привітання рідних та друзів, але і те, в якому місці це станеться, грає велику роль. Розглянемо кілька ідей оформлення кімнати на день народження.

Повітряні кулі

Головним символом для народження вважаються повітряні кулі, вони є універсальними прикрасам, що створюють настрій.

В якості оформлення можна купити багато різнобарвних куль і розкидати їх по всій кімнаті, або повість на всі стіни.

Оригінальної ідеї замовлення куль з фотографіями іменинника і його друзів.

З кульок можна зробити арку при вході або наповнити їх блискітками і в одні момент лопнути. Правда, така ідея стане приводом для серйозної прибирання будинку після свята.

Ще однією ідеєю використання кульок є створення з них цікавої форми. Для цього відмінно підійдуть гелеві кульки, підвішені під стелею.

Плакати

Те, що дійсно бюджетно і запам’ятовується – це плакати. Саме створення такої прикраси дуже захоплюючий процес. У плакаті можна використовувати фотографії іменинника, спогади про минуле, а також найулюбленіші висловлювання героя урочистості.

До плакату можна прикріпити ручку, таким чином, кожен з гостей зможе написати побажання і привітання. Перечитування даних записів на дозвіллі дозволить знову зануритися в атмосферу веселощів і радісних спогадів.

Розтяжки з написами «з днем народження», «вітаємо» будуть прекрасним рішенням, якщо мова йде про підготовку кімнати до дня народження дорослої людини. У даному випадку краще не перестаратися з яскравістю і надмірністю, створення спокійної дружньої атмосфери досягається за рахунок ніжних тонів.

Квіти

Найяскравішим символом свята, особливо якщо мова йде про день народження дівчини або жінки, є квіти. Краще всього підібрати найбільш улюблені квіти іменинниці, наповнивши ними кімнату можна не тільки створити весняно-літній настрій навіть взимку, але і створити неповторний аромат.

Живі квіти повнять будинок радістю, а зроблені ними фотографії назавжди закарбувати емоції.