Грязьові курорти стали сьогодні особливо актуальними і популярними, туди для лікування щороку приїжджає дуже велике число туристів. Знаменитий великий місто П’ятигорськ є грязьовим найстарішим курортом, розташованим у гори Машук. Тут в місті туристів чекає безліч санаторіїв, санаторіїв і готелів, де можна за дуже доступні ціни провести свою відпустку.

Де недорого відпочити, санаторії

Місто дивно красивий і щороку туди приїжджає відпочити величезна кількість туристів, щоб поправити особисте здоров’я та побачити красу природи місцевого краю. Санаторії П’ятигорська це найкраще рішення для тих, хто хоче спокійно відпочити за доступні демократичні розцінки. Щорічно у дорослих і дитячих санаторіях відпочиває велика кількість туристів, так як ціни тут більш ніж доступні, а рівень проживання чудовий. Тут є багато санаторіїв самого різного класу, путівки туди коштують дешево, а придбати їх можна коли завгодно.

Більшість санаторіїв можуть запропонувати найрізноманітніші розваги, харчування там в основному 3-х разове, а вартість проживання розумна. Найдешевший відпочинок буде в санаторії Дон, Ленінські скелі, Лісова галявина, сан. імені Лермонтова, Руно, Тархани і багато інших, де вартість буде 1300-2000 рублів в добу в середньому. Вирішити завдання типу як недорого відпочити в п’ятигорську можна дуже просто, для цього достатньо зупинитися в одному з санаторіїв та хостелів міста.

Найдешевші готелі та хостели

Туристи можуть зупинитися в одному з готелів, тут є як 2, 3, 4 та 5 зіркові готелі, а також понад 30 готелів без зірок. Готелі досить різноманітні, як по ступеня комфорту, так і ціновими співвідношеннями, найдешевші коштують сьогодні від 700 рублів. Серед найдешевших готелів можна виділити такі як готель Імперія, Спортивна, міні-готель Спека і так далі, таких готелів економ класу тут більше 30 штук. Готелів такого рівня справді багато, там чудовий рівень комфорту і є всі сучасні зручності. Більш дешевий відпочинок в місті можливий тільки в хостелі, яких більше ніж 50 штук, вартість проживання там за одну людину становить 400-450 рублів в середньому.

Інші варіанти відпочинку, оренда квартири і будинки

Місто сьогодні може запропонувати великий вибір місць для відпочинку від будинків відпочинку і санаторіїв до оренди квартир або приватних будинків. Існує багато варіантів такої оренди, тут є розкішні квартири, де вартість буде великий, а також є ще багато варіантів економ класу. Сьогодні квартири можна легко зняти на 1-4 чоловік за 1300 рублів в середньому. Зручності тут будуть всі, то є кондиціонери, холодильники, Інтернет, телевізор та інші, також дозволяється там жити з домашніми тваринами. Крім цього можна орендувати будинок у приватному секторі міста, де вартість буде приблизно 7000-10000 рублів і більше в місяць, що залежить від району, зручностей і якості самої будівлі.

Куди сходити туристу

Туристам місто може запропонувати безліч розваг від місцевих унікальних пам’яток до клубів і ресторанів. Головні визначні пам’ятки це п’ять великих гір розташованих навколо міста, а також гора Машук з лійкою Провал і озером з мінеральними водами, де часто можна бачити туристів. Туристами сьогодні часто відвідується будиночок Лермонтова, а також місце його дуелі, сквер і грот з його ім’ям. Місто також пропонує планетарій, літні театри, музплощадки і атракціони та спортзали, іподром і планетарій, канатна дорога, цирк, аквапарк, а також тут є безліч ресторанів і сучасних барів.