Святкування 8 березня – це довгоочікуваний день для більшості жінок і день турбот і турбот для більшості чоловіків. Щоб це свято вдалося і недорого вам обійшовся потрібно лише розбудити фантазію, роздрукувати запаси терпіння і гарного настрою. Отже, як недорого відзначити 8 березня в 2017 році, розповість ця стаття.

Що робити чоловікам

Організувати свято для своєї коханої жінки – це ваша основна задача на 8 березня. Для цього зовсім не обов’язково замовляти літак і летіти на Мальдіви або дарувати діамантове кольє. Хоча, напевно ваша друга половинка від цього не відмовиться. Але будемо виходити з іншої ситуації.

Для початку вам потрібно відкласти всі справи на потім і оточити вашу улюблену увагою і турботою. Ви можете залучити до організації свята своїх дітей, якщо вони у вас є. Буде просто чудово, якщо ви зможете виявити свої кулінарні здібності і приготуєте для коханої сніданок у постіль, нехай навіть це буде банальна яєчня.

Обов’язково пробудити улюблену легким поцілунком, і подаруйте подарунок, не забудьте про квіти. Кожна жінка потай мріє отримати. В якості подарунка може бути щось, про що ваша улюблена давно мріяла.

Постарайтеся провести святковий день не так як завжди. Це може бути поїздка за місто або в боулінг, де ви проведете час усією родиною. Постарайтеся обговорити заздалегідь, де ви будете проводити час. А ввечері важливо приділити час улюбленої і провести його наодинці. Кращим варіантом буде вечеря при свічках з шампанським та романтичною музикою.

Організуємо свято для себе коханої

Якщо поки немає лицаря, який влаштує вам свято в цей день, то можна влаштувати собі самостійно. Варіантів дуже багато, як це зробити. Ви можете влаштувати собі свято ліні і перегляду улюблених фільмів. Для цього не вставайте з ліжка до обіду, захопіть улюблені ласощі і проведіть день, читаючи відкладені на потім книги або переглядаючи улюблене кіно.

Якщо ж лінуватися не у вашій натурі, то подаруйте собі день СПА – полежіть в ароматній ванні, пройдіться по тілу скрабом, а накладіть маску на обличчя. Зробіть потрясний манікюр і педикюр.

Після цього можна пройтися по магазинах і подарувати собі невеличкий подаруночок. А увечері влаштуйте посиденьки з подругами. Можна навіть влаштувати кулінарну вечірку. Нехай кожна з вас приготує улюблену страву, а потім можна буде все це весело і попутно з’їсти поділитися рецептами і попліткувати.