Дитина від п’яти до семи вже самостійна особистість зі своїми інтересами та уподобаннями. Для організації святкування його дня народження потрібно проявити фантазію і враховувати його інтереси. Кілька ідей про те, як недорого відзначити день народження дитини 5-6-7 років, ви знайдете в цій статті.

Все робимо самі

Цікавий і веселе свято для іменинників цих років можна організувати власними силами. Це обійдеться недорого, і ви зможете зробити все так, як хочеться вашій дитині.

Влаштуйте домашній свято. Так ви зможете не витрачатися на оренду кафе і прикраса залу. Будинок можна яскраво прикрасити саморобними гірляндами, розвісити всюди сердечка і повітряні кульки.

Святковий стіл теж можна організувати самостійно. Якщо ви захоплюєтеся кулінарією, то у вас взагалі ніяких проблем не виникне. Зараз можна знайти купу всіляких рецептів смачних пирогів і тортів, які прикрасять іменинний стіл вашої дитини. Ідеї красивого оформлення святкового столу теж можна запозичити з інтернету.

Сценарій свята треба розробляти з урахуванням інтересів винуватця торжества. Якщо у вас не вистачає фантазії самостійно написати його, то тут знову ж таки прийде на допомогу інтернет. Візьміть за основу захоплення вашої дитини і пошукайте в мережі сценарій свята на цю тему. До речі, ця ж тема може бути присутнім у святковому оформленні приміщення.

Яке ж дитяче свято обходиться без аніматорів? Якщо не хочете витрачати гроші на послуги аніматора, то доведеться самим виконати цю роль. Костюми можна взяти на прокат в якій-небудь фірмі, а можна напружитися і самим їх зробити.

Розважати дітей можна прямо з порогу. Наприклад, кожному гостю вручити номерок, де буде вказано його місце за святковим столом. А на стільцях розкласти маски казкових персонажів. Коли всі гості зберуться, вийде весела картина. Ще одна цікава ідея – безпрограшна лотерея, коли кожен гість отримає невеликий приз. Можна організувати конкурс на кращий танцювальний або пісенний номер, а в якості призу вручити м’яку іграшку. Рухливі та інтелектуальні конкурси потрібно чергувати, щоб діти не втомилися і їм не стало нудно.

Спробуйте самостійно влаштувати свято своїй дитині, і ви переконаєтеся, що зробити це не тільки недорого, але ще й цікаво і весело. Потрібно всього лише підключити фантазію і задіяти кмітливість.