День народження – завжди особливий і значимий день у році. Більшість людей прагне зробити його незабутнім як для себе, так і для своїх друзів. Якщо день народження припав на зимовий період – це не привід сумувати через холод за вікном, а якраз навпаки – це прекрасний шанс влаштувати неймовірне веселощі.

Існує кілька способів організувати свято зими. Деякі з них мають дуже високу вартість, наприклад, купити тур на всю компанію в якусь південну країну. Це буде відмінним способом змінити обстановку, проте є декілька проблем:

 • Висока ціна. У зимовий період вартість путівок у південний країни, де зараз літо, значно зростає, так як попит явно диктує пропозицію.
 • Час. Так як взимку більшість вчиться і працює, то викроїти тиждень чи навіть кілька днів дуже складно.
 • Котедж

  Не найдешевшим, але, безсумнівно, цікавим рішенням буде оренда котеджу на одному з курортів або в найближчій області. Основними перевагами такого відпочинку є те, що можна вибрати різні варіанти: покататися на лижах, посмажити шашлики, влаштувати фейверков і багато іншого, що обмежиться лише фантазією організаторів.

  Каток і ресторан

  Ще одним цікавим варіантом буде проведення дня народження на нічному ковзанці, це і активно, весело і недорого. Після того, як ви вдосталь накаталися, можна дружно звернутися в ресторан, і продовжити відпочинок там, змішуючи коктейлі і заповнюючи танцпол.
  Такий варіант вийде набагато дешевше, ніж оренда котеджу, а от емоцій буде більш ніж достатньо.

  Аквапарк або парк розваг

  Шматочок літа можна отримати і перебуваючи поблизу будинку. Аквапарк – це весело і насичено. Кататися в купальнику з водних гірок набагато веселіше, коли на вулиці мінусова температура.

  Ще одним модним протягом є парки розваг: величезні простори, наповнені ігровими майданчиками. У такому місце можна сміливо провести всю ніч. Притому, у більшості з них функціонують бари, алкоголь в яких додасть запалу веселощів.

  Вечірка вдома

  Найпростішим і бюджетним варіантом буде влаштувати свято вдома. Основними витратами в даному випадку буде купити їжі. Але варто по-особливому прикрасити будинок, щоб створити святковий настрій.

  У процесі домашньої вечірки можна також влаштувати нічну прогулянку з вибухами хлопавок і салютом. І навіть звичайна гра в сніжки залишить яскраві спогади.