Облаштування дитячої кімнати – надзвичайно важлива і відповідальна місія, з якою впорається під силу не кожній людині. Треба пам’ятати, що в цій зоні дитині належить не тільки вчитися, рости, але і відпочивати, грати та розвиватися. Важливо забезпечити дітям усі умови, щоб він відчував себе впевнено, спокійно, комфортно і захищено.

Не рекомендується розташовувати в дитячій кімнаті занадто дорогі речі. Всі атрибути і предмети повинні обов’язково доводиться до душі дитині. Пам’ятайте, що все в кімнаті повинно бути практичним, гігієнічним і безпечним для вашого чада.

Для стелі та стін краще обрати звичайні білі шпалери, також підійде і побілка. Для підлоги відмінно підійдуть лінолеум, ламінат. Головне, щоб покриття було легко чистящемся і не загоралося. Дизайнери рекомендують зупинити свій вибір на світлих відтінках, щоб простір здавалося широким і просторим.

Шпалери для дитячої кімнати можуть бути найрізноманітнішими. Психологи радять вибрати саме ті, які подобаються майбутнім власникам кімнати. Відмінно підійдуть шпалери, на яких намальовані пустотливі звірятка, герої популярних мультфільмів і пр.

Також важливо продумати до дрібниць освітлення в дитячій. Робоче місце для читання повинно бути чудово освітлене. Не можна купувати прозорі світильники, які негативно позначаться на стані очей дітей. Ідеально підійде як можна більш яскраве освітлення, але воно має бути не різким.

Також варто окремо згадати про меблі для дитячої кімнати, тим більше, що в магазинах вона представлена в достатку. Стіл і стільці для дітей не повинні викликати нарікань в плані висоти. Купуючи меблі, необхідно звернути увагу на міцність і надійність конструкції. Для зовсім маленьких дітей можна вибрати стіл з округленими кутами, щоб уникнути поранень.

Якщо в сім’ї двоє дітей, то доцільно придбати двоярусне ліжко. Це дозволить обзавестися окремим простором для ігор і розваг.

Пам’ятайте, що для повноцінного розвитку дитині потрібна кімната, обладнана меблями. Також дуже важливо розмежувати зони: для ігор, навчання та відпочинку.

Створіть для дітей казку і їх маленький світ, де вони могли б з насолодою вчитися, розвиватися і відпочивати.

Деякі моменти при оформленні кімнати для дітей

Оформлення дитячої кімнати краще зробити якомога лаконічнішим і мінімалістичним. Довгу, громіздку люстру краще прибрати, а на її місце поставити вбудовані світильники. Від шаф великих розмірів також треба позбутися, замінивши їх прихованими стелажами.