У сучасному світі розвивається все без винятків і блискавичними темпами. Дизайн та облаштування житла так само не пасе задніх. Вже давним-давно закінчилися часи, коли в квартирах сусідів стояли одні і ті ж шафи кухонні набори, всі квартири були як під копірку в плані планування. Тепер кожен прагне придумати щось таке, неординарне, унікальне, а головне комфортне та зручне для її власників.

Частенько виникає питання, як облаштувати одну кімнату для батьків та їх малюка. Батьки хочуть отримати свій куточок для усамітнення, а дитині потрібно виділити окреме місце для ігор, занять і просто розваг.

На щастя зараз це зовсім не проблема, було б тільки бажання і можливості, а ідей хоч відбавляй.

Звичайно, коли дитина зовсім маленький, облаштувати кімнату куди простіше. Спальні місця можна розмістити в одній зоні, а решту територію відвести під вітальню. Куди складніше облаштувати єдину кімнату, якщо дитина вже підріс.

Поради з облаштування кімнати батьків та дитини:

  • Перш ніж починати переворот і крах свого майно варто ретельно продумати і візуально, а то й на папері намалювати собі приблизне розміщення зон. Обов’язково врахуйте, що кімната повинна бути зручна всім і кожному, варто враховувати інтереси всіх мешканців, а не одного з членів сім’ї.
  • Ділячи кімнату на зони, постарайтеся своє спальне місце розмістити в протилежному кутку від спального місця свого чада.
  • Пам’ятайте, що ділити приміщення можна не тільки за допомогою стін, для цього відмінно підійде меблі або навіть різна обробка стін, яка наочно розмежує спальну від вітальні, ігровий та дитячої зон.
  • Для збільшення вільного простору можна закупити спеціальну меблі – трансформер. Припустимо вдень це звичайний і місткий шафа, а в нічний час він перетворюється на спальне місце. Або ж припустимо стіл для дитини буде не стаціонарним, а висувним з тумби, стіни або того ж шафи.

    Таких варіантів безліч, якщо самим складно щось придумати, то завжди можна звернутися в меблевий магазин і купити готовий або ж в ідеалі звернутися до майстра за індивідуальним виробництва меблів. Для маленької кімнати це самий оптимальний варіант, так як згідно параметрів вашої кімнати буде зроблена зручна і унікальна меблі.

  • Дитячий куточок можна з легкістю за допомогою все тієї ж меблів перетворити в максимально містку, практичну, але в теж час комфортну для дитини. Для цього достатньо замовити ліжко шафка для дитини. Ідей у виробництві дитячих меблів величезна безліч.
  • При облаштуванні спільної кімнати не бійтеся експериментувати, і завжди пам’ятайте що у кімнати є не тільки довжина і ширина. Є ще дуже важлива висота, яку цілком і повністю можна обіграти в свою користь.